Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
13.03.2019, 14:45

JOJ Group rozšírila svoje portfólio v Českej republike

Stala sa novým majiteľom spoločnosti, ktorá na českom i slovenskom trhu prevádzkuje tematické televízne stanice.

JOJ Group rozšírila svoje portfólio v Českej republike
Zdroj: CS film

JOJ Group rozširuje portfólio svojich televíznych staníc v Českej republike. K JOJ Family a JOJ Cinema tak do skupiny pribudli stanice CS film, CS mini, Horor film, War TV, Kinosvět a online videoportál Film popular.

Slovenská produkčná, a.s., je novým majiteľom portfólia spoločnosti Československá filmová společnost, s.r.o. na základe rozhodnutia českej Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, v ktorom schválila prevod obchodných podielov Československej filmovej společnosti, s.r.o., na spoločnosť Slovenská produkčná, a.s. Táto zmena bola dnes zapísaná do Obchodného registra a predaj podielov je tým zákonne uzavretý.

„Týmto krokom napĺňame stratégiu JOJ Group rozširovať naše portfólio tak, aby sme efektívne oslovili české a slovenské publikum. Ako televízni profesionáli neustále vyhľadávame nové projekty, ktoré nám prinášajú nielen ďalšie obchodné príležitosti, ale aj profesionálnu radosť, ktorá pramení z napĺňania čoraz vyšších diváckych očakávaní,“ uviedol Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

Distribúcia sa tak, ako doteraz, bude realizovať prostredníctvom českých i slovenských operátorov. JOJ Group plánuje ďalšie investície do akvizícií a techniky na skvalitnenie vysielania týchto nových staníc vo svojom portfóliu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.