Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.03.2019, 18:00

Markíza odvysiela duel prezidentských kandidátov

Špeciálnu reláciu budú moderovať Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič.

Markíza odvysiela duel prezidentských kandidátov
Zdroj: TV Markíza

Občianska aktivistka s bleskovým štartom politickej kariéry Zuzana Čaputová a skúsený diplomat s podporou najsilnejšej politickej strany Maroš Šefčovič. Jeden z nich sa už o niekoľko dní stane novým prezidentom alebo prezidentkou Slovenskej republiky.

Televízia Markíza pred 2. kolom prezidentských volieb prinesie v utorok, 26. marca 2019 o 20:30 diskusný súboj oboch kandidátov.

Špeciálnu reláciu s názvom Prezidentské voľby 2019 - Duel kandidátov budú moderovať Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič. Diváci budú mať možnosť dozvedieť sa názory a postoje oboch kandidátov v ich priamej konfrontácii, ako aj odpovede na kľúčové otázky.

Sériu mimoriadnych volebných relácií Markíza zavŕši v deň konania druhého kola volieb, v sobotu 30. marca 2019. Od 22:00 bude vysielať finálové volebné štúdio, počas ktorého Slovensko spozná meno novej hlavy štátu.

​Priamy prenos s názvom Prezidentské voľby 2019 - Volebná noc budú taktiež moderovať Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič, v štúdiu opäť privítajú sociológa Martina Slosiarika a politického komentátora Mariána Leška, ktorí budú počas celej volebnej noci analyzovať a komentovať výsledky 2. kola voľby nového prezidenta Slovenskej republiky.

Krátko po uzatvorení volebných miestností prinesie výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry Focus z posledných hodín pred voľbami. Zároveň bude počas celej noci prezentovať priebežné výsledky z údajov štatistického úradu a tiež prvé reakcie kandidátov z oboch volebných centrál.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.