Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.04.2019, 16:50

MS v hokeji 2019: Kompletný program zápasov a doplnkových relácií na Jednotke a Dvojke RTVS

MS v hokeji 2019: Kompletný program zápasov a doplnkových relácií na Jednotke a Dvojke RTVS
Zdroj: RTVS

Majstrovstvá sveta v hokeji 2019 sa budú konať od 10. do 26. mája v košickej Steel Aréne a na bratislavskom ZŠ Ondreja Nepelu. RTVS prinesie všetkých 64 zápasov na televíznej Jednotke alebo Dvojke v kombinácii priamych prenosov a záznamov, v prípade paralelných zápasov na webe RTVS.

Na Jednotke si diváci môžu pozrieť zápasy slovenskej reprezentácie a vybrané zápasy vyraďovacej časti majstrovstiev. Pozrite si ich rozpis spolu s programom doplnkových relácií:

Piatok 10. 5.:

  • (:1) 

20:00 Štúdio MS: Slovensko – USA (priamy prenos; Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2) 

15:00 Pred hokejom (26 min) 
15:30 S hokejkou a pukom (1. časť) (10 min) 
15:45 25 majstrovstiev (11. časť) (10 min)  
16:00 Štúdio MS: Fínsko – Kanada (priamy prenos; Košice)
18:45 Rusko – Nórsko (záznam (70 min); Bratislava)
23:15 Česko – Švédsko (záznam (100 min); Bratislava)

Sobota 11. 5.:

  • (:1)

20:00 Štúdio MS: Slovensko – Fínsko (priamy prenos; Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2) 

11:00 Pred hokejom (26 min) 
11:30 S hokejkou a pukom (2. časť) (10 min) 
15:45 25 majstrovstiev (12. časť) (10 min)  
12:00 Štúdio MS: Dánsko – Francúzsko (priamy prenos; Košice)
14:45 Švajčiarsko – Taliansko (záznam (70 min); Bratislava)
16:00 Štúdio MS: Nemecko – V. Británia (priamy prenos; Košice)
18:45 Lotyšsko – Rakúsko (záznam (70 min); Bratislava)
23:15 Nórsko – Česko (záznam (100 min); Bratislava)

Nedeľa 12. 5.:

  • (:1)

20:00 Štúdio MS: Kanada – V. Británia (priamy prenos; Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2)

11:00 Pred hokejom (26 min) 
11:30 S hokejkou a pukom (3. časť) (10 min) 
11:45 25 majstrovstiev (13. časť) (10 min)  
12:00 Štúdio MS: Rusko – Rakúsko (priamy prenos; Bratislava)
14:45 Dánsko – Francúzsko (záznam (70 min); Košice)
16:00 Štúdio MS: Dánsko – Nemecko (priamy prenos; Košice) 
18:45 Taliansko – Švédsko (záznam (70 min); Bratislava)
23:15 Lotyšsko – Švajčiarsko (záznam (100 min); Bratislava)

Pondelok 13. 5.:

  • (:1)

20:00 Štúdio MS: Slovensko – Kanada (priamy prenos; Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2)

15:00 Pred hokejom (26 min) 
15:30 S hokejkou a pukom (4. časť) (10 min) 
15:45 25 majstrovstiev (14. časť) (10 min)  
16:00 Štúdio MS: Rusko – Česko (priamy prenos; Bratislava)
18:45 USA – Fínsko (záznam (70 min); Košice) 
23:15 Nórsko – Švédsko (záznam (100 min); Bratislava)

Utorok 14. 5.:

  • (:1)

20:00 Štúdio MS: Nemecko – Francúzsko (priamy prenos; Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2)

15:00 Pred hokejom (26 min) 
15:30 S hokejkou a pukom (5. časť) (10 min) 
15:45 25 majstrovstiev (15. časť) (10 min)  
16:00 Štúdio MS: Taliansko – Lotyšsko (priamy prenos; Bratislava)
18:45 V. Británia – Dánsko (záznam (70 min); Košice)
23:15 Švajčiarsko – Rakúsko (záznam (100 min); Bratislava)

Streda 15. 5.:

  • (:1)

20:00 Štúdio MS: Slovensko – Nemecko (priamy prenos; Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2)

15:00 Pred hokejom (26 min) 
15:30 S hokejkou a pukom (6. časť) (10 min) 
15:45 25 majstrovstiev (16. časť) (10 min)  
16:00 Štúdio MS: USA – V. Británia (priamy prenos; Košice)
18:45 Švajčiarsko – Nórsko (záznam (70 min); Bratislava) 
23:15 Rusko – Taliansko (záznam (100 min); Bratislava) 

Štvrtok 16.5.:

  • (:1) 

20:00 Štúdio MS: Česko – Lotyšsko (priamy prenos; Bratislava)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2)

15:00 Pred hokejom (26 min) 
15:30 S hokejkou a pukom (7. časť) (10 min) 
15:45 25 majstrovstiev (17. časť) (10 min)  
16:00 Štúdio MS: Kanada – Francúzsko (priamy prenos; Košice)
18:45 Švédsko – Rakúsko (záznam (70 min); Bratislava)
23:15 Fínsko – Dánsko (záznam (100 min); Košice)

Piatok 17. 5.:

  • (:1) 

15:00 Pred hokejom (26 min) 
15:30 S hokejkou a pukom (8. časť) (10 min) 
15:45 Slovensko na MS (18. časť) (10 min)  
16:00 Štúdio MS: Slovensko – Francúzsko (priamy prenos; Košice)

  • (:2)

18:45 Rakúsko – Nórsko (záznam (70 min); Bratislava)
20:00 Štúdio MS: Fínsko – V. Británia (priamy prenos; Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 
23:15 Česko – Taliansko (záznam (100 min); Bratislava)

Sobota 18. 5.:

  • (:1)

20:00 Štúdio MS: Slovensko – V. Británia (priamy prenos; Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2)

11:00 Pred hokejom (26 min) 
11:30 S hokejkou a pukom (9. časť) (10 min) 
11:45 25 majstrovstiev (19. časť) (10 min)  
12:00 Štúdio MS: Lotyšsko – Rusko (priamy prenos; Bratislava)
14:45 USA – Dánsko (záznam (70 min); Košice) 
16:00 Štúdio MS: Kanada – Nemecko (priamy prenos; Košice)
18:45 Taliansko – Nórsko (záznam (70 min); Bratislava)
23:15 Švédsko – Švajčiarsko (záznam (100 min); Bratislava)

Nedeľa 19. 5.:

  • (:1)

20:00 Štúdio MS: Švajčiarsko – Rusko (priamy prenos; Bratislava)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2)

15:00 Pred hokejom (26 min) 
15:30 Hokejová republika (1. časť) (10 min) 
15:45 25 majstrovstiev (20. časť) (10 min)  
16:00 Štúdio MS: Nemecko – USA (priamy prenos; Košice)
18:45 Rakúsko – Česko (záznam (70 min); Bratislava)
23:45 Francúzsko – Fínsko (záznam (100 min); Košice)

Pondelok 20. 5.: 

  • (:1)

20:00 Štúdio MS: Kanada – Dánsko (priamy prenos; Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2)

15:00 Pred hokejom (26 min) 
15:30 Hokejová republika (2. časť) (10 min) 
15:45 25 majstrovstiev (21. časť) (10 min)  
16:00 Štúdio MS: Švédsko – Lotyšsko (priamy prenos; Bratislava)
18:45 Francúzsko – V. Británia (záznam (70 min); Košice)
23:15 Rakúsko – Taliansko (záznam (100 min); Bratislava)

Utorok 21. 5.:

  • (:1)

16:00 Štúdio MS: Slovensko – Dánsko (priamy prenos; Košice)

  • (:2)

11:00 Pred hokejom (26 min) 
11:30 Hokejová republika (3. časť) (10 min) 
11:45 25 majstrovstiev (22. časť) (10 min)  
12:00 Štúdio MS: Česko – Švajčiarsko (priamy prenos; Bratislava)
14:45 Fínsko – Nemecko (záznam (70 min); Košice) 
18:45 Nórsko – Lotyšsko (záznam (70 min); Bratislava)
20:00 Štúdio MS: Kanada – USA (priamy prenos; Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 
23:15 Švédsko – Rusko (záznam (100 min); Bratislava)

Streda 22. 5.: (voľný deň)

Štvrtok 23. 5.:

  • (:1) 

20:00 Štúdio MS: štvrťfinále 2 (priamy prenos; Bratislava / Košice)
22:45 MS v kocke (30 min) 

  • (:2)

15:00 Pred hokejom (26 min) 
15:30 Hokejová republika (4. časť) (10 min) 
15:45 25 majstrovstiev (23. časť) (10 min)  
16:00 Štúdio MS: štvrťfinále 1 (priamy prenos; Bratislava / Košice)
18:45 štvrťfinále 2 (záznam (70 min); Bratislava / Košice)
23:15 štvrťfinále 4 (záznam (100 min); Bratislava / Košice)

Piatok 24. 5.: (voľný deň) 

Sobota 25. 5.:

  • (:1) 

14:00 Pred hokejom (26 min) 
14:30 Hokejová republika (5. časť) (10 min) 
14:45 25 majstrovstiev (24. časť) (10 min)  
15:00 Štúdio MS: semifinále 1 (priamy prenos; Bratislava – do cca 17:45-18:00)

  • (:2) 

19:00 Štúdio MS: semifinále 2 (priamy prenos; Bratislava)
21:45 MS v kocke (30 min) 

Nedeľa 26. 5.:

  • (:1) 

20:00 Štúdio MS: finále (priamy prenos; Bratislava) 
23:15 MS v kocke (30 min) 

  • (:2)

14:00 Pred hokejom (56 min) 
15:00 Hokejová republika (6. časť) (10 min) 
15:15 25 majstrovstiev (25. časť) (10 min)  
15:30 Štúdio MS: o 3. miesto (priamy prenos; Bratislava)
18:45 Špeciál MS – s Reném Faselom (26 min) 
19:15 Štúdio MS (pred finále; 30 min) 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.