Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.05.2019, 20:00

Fun rádio mení program. Hokeju fandí priamo vo Fan zóne v Košiciach

Junior s Marcelom budú rozdávať 100 vstupeniek na zápasy slovenskej reprezentácie.

Fun rádio mení program. Hokeju fandí priamo vo Fan zóne v Košiciach
Zdroj: Fun rádio

V piatok 10. mája sa na Slovensku začínajú majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji a Fun rádio ako oficiálny partner šampionátu upravilo svoj program.

Rannú šou (od 5:30 do 10:00) bude vysielať Sajfa, o popoludnie sa priamo v Košiciach postarajú Junior a Marcel so svojím tímom.

Vysielať budú priamo z oficiálnej košickej Fan zóny počas celej základnej časti, od pondelka do piatku od 14:00 do 18:00 a v sobotu od 16:00 do 18:00. 

​Návštevníci Fan zón sa môžu tešiť na premietanie zápasov na veľkoplošných obrazovkách a bohatý sprievodný program. Ten budú moderovať hlasy a tváre Fun rádia, ktoré majú v košickej aj bratislavskej oficiálnej Fan zóne pripravené štúdio.

Pri Istropolise v Bratislave sa budú striedať Sajfa, Vera, Didiana a Mimo, spolu s nimi bude hrať Julo alias Python, v Košickom Kulturparku bude prítomných zabávať Junior a Marcel. Navzájom sa budú spájať.

​Vstupenky zadarmo, pavúk aj hokej s vajcami

V Košiciach budú Junior s Marcelom navyše rozdávať 100 vstupeniek na zápasy slovenskej reprezentácie. Treba však prísť do Fan zóny už v piatok 10. mája o 14:00.

Aj tento rok môžu zaregistrovaní hráči hádať víťazov jednotlivých zápasov v „Hokejovom pavúkovi“, kde môžu získať hodnotné ceny a nebude chýbať ani „Hokej s vajcami“, kde budú Junior a Marcel predpovedať výsledky slovenských zápasov prostredníctvom vajec.

Aktuálne dianie vo Fun zónach prinesie Fun rádio aj na Instagrame a Facebooku a tiež cez špeciálne IIHFun_vlogy.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.