Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.05.2019, 06:00

Nedeľné politické relácie: Bugár a klesajúce preferencie, ale aj Dankov duel s Kotlebom

Prinášame prehľad hostí a tém víkendových diskusií na Markíze, Jednotke a TA3.

Nedeľné politické relácie: Bugár a klesajúce preferencie, ale aj Dankov duel s Kotlebom
Zdroj: TV Markíza / Na telo

Nedeľné Na telo prinesie na Markíze duel Bélu Bugára, predsedu koaličného Mosta-Híd, a Veroniky Remišovej z OĽaNO. 

Témami relácie budú klesajúce preferencie Mostu-Híd, ktorý sa v najnovších prieskumoch nachádza na hranici zvoliteľnosti do parlamentu, aké riešenia predseda strany ponúka a či sa bude spájať s stranou SMK.

Ďalšími témami, o ktorých bude moderátor Michal Kovačič s hosťami diskutovať, budú aj vzťahy v koalícii a budúcnosť hnutia OĽaNO, a tiež návšteva Andreja Danka v Rusku.

Hosťami relácie O 5 minút 12, ktorú vysiela v nedeľu na obed Jednotka, budú ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská (nominantka Smeru-SD) a člen parlamentného výboru pre zdravotníctvo Marek Krajčí (OĽaNO).

Témami diskusie budú dosahy sociálnych balíčkov na financovanie zdravotníctva, stratifikácia siete nemocníc, jej zavedenie do praxe a perspektíva novej univerzitnej nemocnice v Bratislave. Moderuje Jozef Hajko.

V politike na TA3 sa v diskusii stretne predseda parlamentu Andrej Danko (SNS) s poslancom Marianom Kotlebom (Kotleba - ĽSNS). V ďalšej časti relácie bude moderátor Norbert Dolinský debatovať s ministerkou pôdohospodárstva Gabriela Matečná (SNS) a poslankyňou Annou Zemanovou (SaS).

Témami nedeľňajšej relácie budú verdikt Najvyššieho súdu v prípade návrhu rozpustenia Kotlebovej strany, ekonomický rast Slovenska, návrhy sociálnych opatrení, politika Slovenska voči EÚ a Rusku. Ministerky pôdohospodárstva sa dotýkajú témy dvojakej kvality potravín v EÚ, zákon o nekalých praktikách v obchode s potravinami a navrhované pozemkové úpravy.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.