Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.05.2019, 11:40

Oteckovia lídrom dňa, návrat Našich nebol úspešný

Naši sa v tomto roku dočkajú aj svojho finále, definitívne sa uzavrú na konci roka.

Oteckovia lídrom dňa, návrat Našich nebol úspešný
Zdroj: TV JOJ

V utorok 14. mája sa vrátili na obrazovku TV Joj Naši s pokračovaním 4. série. Návrat komediálneho seriálu si pripísal sledovanosť 4,8 percenta a trhový podiel 13,4 percenta v cieľovej skupine divákov 12-54 rokov.

Štvrtú sériu odštartovala Joj vlani v septembri. Na svoje čísla z predchádzajúcich sérií sa však už nevrátila a dosahovala podobné čísla sledovanosti ako teraz pri svojom návrate. Po slabých výkonoch presunula televízia seriál do druhého večerného slotu a neskôr, po polovici odvysielaných častí, ho z obrazoviek stiahla.

Teraz sa seriál vracia so zvyšnými epizódami, Joj-ka ho uvádza v utorky v dvoch častiach za sebou. Naši sa v tomto roku dočkajú aj svojho finále, definitívne sa uzavrú piatou sériou, ktorú odvysiela Joj na jeseň tohto roka.

Lídrom včerajšieho dňa boli Oteckovia. V cieľovej skupine 12-54 boli dokonca celkovo najsledovanejším programom dňa, pripísali si sledovanosť až 9,6 percenta a trhový podiel 34,3 percenta. Na ďalších priečkach sa umiestnili hlavné spravodajské relácie Markízy – Televízne noviny a Počasie.

Z večerného programu bol v tejto cieľovej skupine najsledovanejším zápas Nemecka s Francúzskom na MS sveta v hokeji, ktorý vysielala Jednotka a Dobre vedieť! na Markíze. Pripísali si rovnakú sledovanosť na úrovni 6,2 percenta a podiel 17,3 percenta.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.