Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.05.2019, 13:00

Seriál priamo v mobile. TV Joj predstavila novú mobilnú aplikáciu

Obsahuje aj archív a bonusové materiály ku všetkým seriálom.

Seriál priamo v mobile. TV Joj predstavila novú mobilnú aplikáciu
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj prináša svojim divákom novú aplikáciu dostupnú v operačných systémoch pre iOS aj Android, ktorá využíva najnovšie technológie. Stačia dva kliky a divák sa dostane k svojim obľúbeným seriálom a reláciám.

Okrem toho aplikácia ponúka aj live vysielanie všetkých staníc, kompletný archív pôvodnej tvorby, bonusové materiály ku všetkým seriálom, ktoré na webe nie sú, spravodajstvo v archíve dostupné 14 dní od vysielania a aktuálny program slovenských staníc v portfóliu JOJ Group: Joj, Plus, Wau a huste.tv. Bonusom aplikácie je možnosť vytvárania skupín s obľúbenými programami. V druhej polovici roka plánuje Joj rozšíriť aplikáciu o ďalšie stanice – detskú stanicu RiK a filmovú JOJ Cinema (s poplatkom).

"Som rád, že vám môžeme ešte viac uľahčiť prístup k nášmu televíznemu obsahu, ku ktorému sa dostanete tou najpohodlnejšou a najrýchlejšou cestou prostredníctvom našej novej modernej a rýchlej aplikácie TV Joj," informoval o novinke na facebooku riaditeľ Joj Group Marcel Grega a zverejnil tiež náhľad aplikácie.

Aplikácia TV Joj je postavená iba na video obsahu a ponúka zaujímavý moderný vizuál. „Som nesmierne rád, že môžeme našim užívateľom predstaviť našu novú, zdokonalenú aplikáciu. Podľa našich prieskumov si viac ako 80 percent divákov rado pozrie svoj obľúbený program prostredníctvom mobilu. Z toho sme vychádzali aj pri dizajnovaní aplikácie. Chceli sme, aby bola pre našich divákov vizuálne aj technologicky zaujímavá. Od aplikácie očakávam, že bude prvým nástrojom na používanie nášho obsahu ako second screen,“ hovorí riaditeľ Úseku Nových médií Roman Neuschl.

Aplikácia TV Joj je dostupná zdarma na stiahnutie v Apple Store a v Google Play.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.