Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
30.05.2019, 20:05

Na Kolibe sa nakrúca Česko Slovensko má talent. Na obrazovkách Joj odštartuje na jeseň

Do novej sezóny vstúpi talentová šou s rovnakou zostavou moderátorov a porotcov.

Na Kolibe sa nakrúca Česko Slovensko má talent. Na obrazovkách Joj odštartuje na jeseň
Zdroj: TV JOJ

Na jeseň sa vráti na obrazovky televízií Joj a Prima už ôsma séria šou Česko Slovensko má talent. Kastingy naprieč Slovenskom prebehli posledný marcový víkend a tento týždeň sa na bratislavskej Kolibe začalo nakrúcanie.

"Od prvých dní sa na talentovom pódiu striedajú skvelé až neuveriteľné vystúpenia, ktoré sa na televízne obrazovky dostanú túto jeseň," píše na svojom facebooku Marcel Grega, generálny riaditeľ TV Joj.

Poslednú sériu talentovej súťaže odvysielala JOJ na jeseň minulého roka. Výpravnú šou sprevádzala nová moderátorská dvojica Lujza Garajová Schrameková a David Gránský, ktorá po dvoch sériách vystriedali Juniora s Marcelom.

Zmena nastala tiež v zostave porotcov. Nováčikom posledného ročníka bola speváčka Marta Jandová, ktorá po šiestich rokoch vystriedala Luciu Bílú. Doplnila tak trojicu ostrieľaných porotcov.

Jaro Slávik je porotcom šou už od začiatku, od roku 2010, Jakub Prachař a Diana Mórová zasadnú do porotcovských kresiel štvrtýkrát. Prachař predtým štyri ročníky moderoval.

Zmeny na poste moderátorov a v porote sa televízii osvedčili. Do novej sezóny tak vstúpi talentová šou s rovnakou dvojicou moderátorov a do porotcovských kresiel zasadne rovnaká štvorica.

Zdroj: TV JOJ

​Česko Slovensko má talent je licencovaný formát (v originále pod názvom Got Talent), ktorý distribuuje FremantleMedia. Pre televíziuj Joj ju pripravuje od jej prvého uvedenia produkčná spoločnosť J.A.M. FILM 1999 pod vedením režiséra Jeffa Minařika.

Česko Slovensko má talent bolo ťahákom jesennej a zimnej programovej štruktúry televízie Joj. Víťazkou posledného siedmeho ročníka sa stala hráčka na bicie Nikoleta Šurinová, finálový trojhodinový prenos si pozrelo takmer 600-tisíc divákov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.