Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.06.2019, 10:30

Dlhoročná šéfredaktorka Pravdy končí. Odchádza aj z predstavenstva spoločnosti

Namiesto Nory Sliškovej je riadením redakcie poverený Jakub Prokeš.

Dlhoročná šéfredaktorka Pravdy končí. Odchádza aj z predstavenstva spoločnosti
Zdroj: Pravda.sk

Doterajšia šéfredaktorka denníka Pravda Nora Slišková odchádza na vlastnú žiadosť z denníka Pravda a vydavateľstva P E R E X, a. s. k 30. júnu 2019. Súčasne sa skončilo jej pôsobenie v predstavenstve spoločnosti.

Redakciu bude od 1. júla 2019 riadiť prvý zástupca šéfredaktorky Jakub Prokeš. V Pravde pracuje od roku 1996, z toho takmer pätnásť rokov ako zástupca šéfredaktora.

Nora Slišková pôsobila vo funkcii šéfredaktorky denníka Pravda a tiež členky predstavenstva spoločnosti P E R E X, a. s. od roku 2010. Dovtedy bola šéfredaktorkou politicko-spoločenského týždenníka Žurnál, predtým pracovala v denníku Pravda ako vnútropolitická redaktorka a vykonávala funkciu zástupkyne šéfredaktora.

Novým členom predstavenstva spoločnosti P E R E X, a. s. sa stal Ján Svoboda.

​​Spoločnosť P E R E X, a. s., je vydavateľom denníka Pravda. Do portfólia vydavateľstva patria aj internetové portály pravda.sk, avizo.sk, varecha.sk, birdz.sk, ahojmama.sk, zvieratka.sk, napady.sk a internetové televízie TV Pravda a TV Varecha

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.