Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.06.2019, 16:20

Nedeľné politické diskusie: Matovič s Tomášom, ale aj Bugár či Krajniak. Aká je situácia na politickej scéne?

Prinášame prehľad hostí a tém nedeľných politických relácií na Jednotke a TA3.

Nedeľné politické diskusie: Matovič s Tomášom, ale aj Bugár či Krajniak. Aká je situácia na politickej scéne?
Zdroj: archív

Hosťami relácie V politike, ktorú vysiela TA3 v nedeľu od 11:00, budú ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD)Béla Bugár (Most-Híd) a poslanci Natália Blahová (SaS), Ján Podmanický (Smer-SD), Milan Krajniak (Sme rodina) a Radovan Baláž (SNS).

S moderátorom Norbertom Dolinským budú v blokoch diskutovať o legislatíve na ochranu týraných detí a žien, o nových pravidlách v cestnej premávke, prioritách a témach strany Most-Híd. Témami panelovej diskusie s poslancami budú situácia na domácej politickej scéne, vzťahy koalície a opozície, preskupovanie politických síl, sociálne opatrenia a životná úroveň a zahraničnopolitická orientácia Slovenska.

V štúdiu O 5 minút 12 budú v nedeľu na obed diskutovať poslanec Smeru-SD Erik Tomáš a predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič. S moderátorom Jozefom Hajkom sa budú venovať voľbám kandidátov na sudcov Ústavného súdu SR, pripravovaným sociálnym opatreniam a ich dosahu a aktuálnemu politickému vývoju, najmä pozícii strán a preskupovaniu síl.

Na telo na Markíze už uzavrelo aktuálnu sezónu, na obrazovky sa vráti po letnej prestávke 8. septembra.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.