Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
28.06.2019, 07:00

Nový slovenský film „Kto je ďalší?“ zverejnil oficiálny trailer. Do kín príde v auguste

Film je inšpirovaný skutočnými príbehmi, v ktorých internet priviedol hlavných hrdinov až na hranicu života a smrti.

Nový slovenský film „Kto je ďalší?“ zverejnil oficiálny trailer. Do kín príde v auguste
Zdroj: ktojedalsi.sk

Neveríme, že Internet môže byť aj nebezpečné miesto. Možno uveríme, keď uvidíme nový slovenský film s názvom „Kto je ďalší?“ od režiséra Mira Drobného. Snímka je inšpirovaná skutočnými príbehmi zo Slovenska, Ruska a Kanady a rozpráva o kontroverzných témach, o ktorých musíme hovoriť, lebo nikdy nevieme, kto je ďalší.

Doba internetu nás privádza na tenký ľad života a smrti. Tak, ako to hovorí slogan filmu, stať sa to môže každému a každý z nás je ohrozený. Pre „lajky“ na sociálnych sieťach je dnešná generácia ochotná riskovať vlastný život. Film otvára aj umlčanú tému sexuálneho zneužívania detí.

Originálna snímka vyrozprávaná jazykom dnešnej generácie pochádza z pera režiséra Mira Drobného, ktorý stojí za mimoriadne úspešným filmom o slovenskom rapovom fenoméne Rytmus - sídliskový sen.

Premiéra filmu „Kto je ďalší?“ je naplánovaná na 22. augusta a do kín ju prinesie distribučná spoločnosť Bontonfilm, no už teraz sa film teší úspechom. Kritické filmové oko festivalov nadchla aktuálnosť a jedinečnosť tém, ktorým sa film venuje.

Zdroj: ktojedalsi.sk

​Hudobne sa na filme podieľali speváčka Celeste Buckingham, slovenská raperka Aless Caparelli, britský spevák Liam Adams či americká hviezda, ktorá má na konte aj niekoľko nominácií na Grammy, Demi Lovato.

Prvý soundtrack priniesla obľúbená speváčka Celeste Buckingham, ktorej skladba „Go Away“,sa ocitla aj v americkom hudobnom rebríčku Bilboard. Emotívny song s názvom #Voiceless je jej osobnou výpoveďou a aj preto sa Celeste Buckingham rozhodla participovať na tomto filme.

Mám osobné skúsenosti, ktoré sú podobné tým z filmu, čo sa týka príbehu sexuálneho zneužitia. Verím, že hudba je univerzálnym jazykom a že cez ňu vieme riešiť aj témy, ktoré sú niekedy až príliš náročné na bežnú debatu. Dúfam, že ľudia sa po vzhliadnutí tohto filmu zamyslia nad svojimi blízkymi, ktorí si možno niečím podobným prešli, alebo prechádzajú, a nebudú ich za to súdiť, ale práve naopak, im budú oporou,” povedala o spolupráci na filme „Kto je ďalší?“ speváčka Celeste Buckingham.

V hereckých úlohách sa predstavia herci ako Peter Brajerčík, autorka jedného zo soundtrackov - Aless Caparelli, no objavia sa aj hviezdy svetového formátu. Napríklad charizmatický Brian Caspe z Californie, modelka Angela Nikolau, ktorá rada lozí po najvyšších budovách sveta, či mladí ruskí „rooftopperi“ Vadim Makhorov, Vitaliy Raskalov venujúci sa tiež nebezpečnej zábavke lozenia po vysokých budovách. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.