Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
28.06.2019, 14:20

Nedeľné politické relácie: Danko o nových pravidlách financovania politických strán

Prinášame prehľad hostí a tém politických relácií na Jednotke a TA3.

Nedeľné politické relácie: Danko o nových pravidlách financovania politických strán
Zdroj: Archív HN

Posledné víkendové diskusné relácie pred letnou prestávkou sa budú venovať najmä novým pravidlám financovania politických strán a situácii na ústavnom súde.

Hosťami nedeľnej relácie O 5 minút 12, ktorú vysiela Jednotka pred poludním, budú predseda parlamentu Andrej Danko (SNS) a poslanec Miroslav Beblavý (SPOLU-OD).

Témami diskusie budú zmeny vo financovaní politických strán a ich vplyv na politickú súťaž vo volebnej kampani, ďalší postup pri voľbe kandidátov na ústavných sudcov, pripravované sociálno-ekonomické opatrenia a aktuálny politický vývoj. Moderuje Jozef Hajko.

Predseda parlamentu Andrej Danko (SNS) bude v nedeľu jedným z hostí aj v politickej diskusii V politike, ktorú vysiela TA3 v nedeľu od 11:00. V štúdiu budú s Norbertom Dolinským diskutovať tiež premiér Peter Pellegrini (Smer-SD), Igor Matovič (OĽANO) a Alojz Hlina (KDH).

Témami diskusií budú deklarácia o zahraničnopolitickej orientácii Slovenska a rovnako nové pravidlá financovania politických strán, situácia na ústavnom súde, vzťahy v koalícii a opozícii či spájanie a preskupovanie politických síl.

Na telo na Markíze už uzavrelo aktuálnu sezónu, na obrazovky sa vráti po letnej prestávke 8. septembra.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.