Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.07.2019, 13:10

Do poroty Česko Slovensko má talent zasadne aj Jiřina Bohdalová

V niekoľkých epizódach nahradí Dianu Mórovú.

Do poroty Česko Slovensko má talent zasadne aj Jiřina Bohdalová
Zdroj: TV JOJ / Česko Slovensko má talent

Od konca mája sa na Kolibe nakrúca šou Česko Slovensko má talent, ktorá na obrazovkách Joj a Primy odštartuje na jeseň. Do svojej ôsmej sezóny vstúpi talentová šou s rovnakou zostavou moderátorov a porotcov, pribudne však jedna hosťujúca porotkyňa.

Novou tvárou na porotcovskej stoličke bude herečka Jiřina Bohdalová, ktorá v niekoľkých epizódach vystrieda Dianu Mórovú, ktorá je pracovne zaneprázdnená, uvádza televízia Joj na svojom webe.

Bohdalová medzi porotcov vynikajúco zapadla a svojím jedinečným humorom zabávala všetkých divákov. "Budem spravodlivá. Spolieham sa na Jara Slávika, ktorý je tam vedúci a je najskúsenejší," uviedla herečka.

Do porotcovských kresiel zasadnú aj v tomto ročníku Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, celou súťažou bude opäť sprevádzať moderátorská dvojica Lujza Garajová Schrameková a David Gránský

Zdroj: TV JOJ

Poslednú sériu talentovej súťaže odvysielala JOJ na jeseň minulého roka, ako vždy bola ťahákom jej jesennej a zimnej programovej štruktúry. Novinkou bola moderátorská dvojica Lujza Garajová Schrameková a David Gránský, ktorá po dvoch sériách vystriedali Juniora s Marcelom. 

Zmena nastala tiež v zostave porotcov. Nováčikom posledného ročníka bola speváčka Marta Jandová, ktorá po šiestich rokoch vystriedala Luciu Bílú. Jaro Slávik je porotcom šou už od začiatku, od roku 2010, Jakub Prachař a Diana Mórová zasadnú do porotcovských kresiel piatykrát. Prachař predtým štyri ročníky moderoval.

Zdroj: TV JOJ

​O absolútnom víťazovi šou rozhodujú diváci. V poslednom ročníku dostala najviac SMS hlasov hráčka na bicie Nikoleta Šurinová, finálový trojhodinový prenos si pozrelo takmer 600-tisíc divákov.

Česko Slovensko má talent je licencovaný formát (v originále pod názvom Got Talent), ktorý distribuuje FremantleMedia. Pre televíziuj Joj ju pripravuje od jej prvého uvedenia produkčná spoločnosť J.A.M. FILM 1999 pod vedením režiséra Jeffa Minařika.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.