Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
11.07.2019, 12:00

RTVS začala nakrúcať nový seriál, sľubuje napätie aj emócie

Prvá klapka seriálu Hniezdo padla začiatkom júla.

RTVS začala nakrúcať nový seriál, sľubuje napätie aj emócie
Zdroj: RTVS

RTVS pokračuje vo výrobe svojich divácky úspešných seriálov akými boli Kolonáda a Tajné životy. Prvá klapka nového dramatického seriálu Hniezdo padla začiatkom júla. V hlavných úlohách sa predstavia Soňa Norisová, Alexander Bárta, Marián Mitaš či Andrea Karnasová.

Témou nového seriálu je rodina a čoraz pálčivejší problém bezdetných manželstiev a adopcie. Seriál s kriminálnou zápletkou je sondou do života troch manželských párov žijúcich v malom meste. Ich životy, ktoré sa vzájomne prepletajú, ovplyvňuje nechcený, bezbranný novorodenec. 

​V seriáli sa popri už spomenutej štvorici hlavných predstaviteľov predstavia aj Marek Geišberg, Katarína Šafaríková, Zuzana Frenglová a Pavel Višňovský. Režisérom Hniezda je Braňo Mišík, scenár napísali Alena Bodingerová, Peter Nagy a Naďa Jurkemik.

Režisér Braňo Mišík má za sebou prácu na seriáloch Specialisté, Pravá tvár, ZOO či Divoké kone. Režíroval aj mnohé slávnostné podujatia a dokumentárny cyklus Slováci vo svete o významných Slovákoch žijúcich v zahraničí či Súdnu sieň. Je známy aj ako herec. V seriáli Panelák si zahral v niekoľkých častiach šéfa troch detských psychologičiek (Zuzany Mauréry, Diany Mórovej a Zuzany Vačkovej), objavil sa aj v seriáli Medzi nami. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.