Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
26.07.2019, 19:10

Slovenská produkčná mení názvy tematických kanálov Horor film, WAR a Kinosvět

K rebrandingu dôjde koncom roka 2019 a jej súčasťou budú aj programové zmeny.

Slovenská produkčná mení názvy tematických kanálov Horor film, WAR a Kinosvět
Zdroj: CS film

Rada pre rozhlasové a televízne vysielanie schválila zmenu označenia tematických kanálov Československej filmovej spoločnosti, ktorej novým vlastníkom je Slovenská produkčná. K rebrandingu dôjde koncom roka 2019 a jej súčasťou budú aj programové zmeny. Informovala o tom skupina JOJ v tlačovej správe.

Horor film po novom bude niesť názov CS Horror, WAR Svět válek sa zmení na CS History a Kinosvět na CS Mystery.

Zmeny súvisia so zjednotením brandu, ako aj s pripravovaným rozšírením a skvalitnením programu jednotlivých staníc. Program, na ktorý sú diváci zvyknutí, ostane zachovaný, bude však obohatený o ďalšie témy. K zmenám dôjde 1. decembra 2019.

WAR po rebrandingu na CS History už nebude prinášať iba relácie s vojenskou a konšpiračnou tematikou, ale aj historické relácie venované širšej škále tém. Jej diváci sa v roku 2020 môžu tešiť napríklad na sériu Na bitevnom poli, či Hrdinova nebies.

Fanúšikovia hororov si budúci rok na CS Horror nájdu hororové filmy ako Tichý experiment, Hrozná minulosť, Chlapec, či najnovšie časti série Saw: Hra o prežitie.

CS Mystery to je svet záhad a paranormálnych javov, svet vojen aj zločinov, ale aj konšpirácií a alternatívnej histórie. Stanica v roku 2020 ponúkne svojim divákom nové série relácií Prípady FBI, Záhady živočíšnej ríše, či novinky Hollywood Homicide, Shocking Truth a Mysteries of Space.

Rada taktiež vzala na vedomie ukončenie televízneho vysielania detského programu CS mini, ktorý v súčasnosti vysiela na rovnakej programovej pozícii s kanálom CS Film v ranných a dopoludňajších hodinách. CS mini od 1. decembra zanikne iba ako značka, pásmo venované deťom s najväčšími hitmi českej a slovenskej animovanej i hranej tvorby bude od tohto dátumu súčasťou stanice CS Film, ktorá po novom bude vysielať pod značkou CS Film od ranných hodín do polnoci. Od polnoci do rána ju naďalej bude striedať CS Horror.

CS Film v roku 2020 prinesie filmové tituly ako Snowboarďáci, Kluci z hor, Z pekla štěstí 1 a 2, trilógiu Bastardi, ale aj klasiky ako Pan Tau, Obchod na korze, či Skalpel, prosím.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.