Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
31.07.2019, 08:00

Filmy, ktoré potešia detských divákov v druhej polovici prázdnin

Pozrite si prehľad rodinných filmov, ktoré budú mať premiéru v auguste.

Filmy, ktoré potešia detských divákov v druhej polovici prázdnin
Zdroj: Saturn / Toy Story 4

Po premiére nového spracovania legendárneho Levieho kráľa prichádzajú v auguste do kín ďalšie filmy, ktoré potešia detských divákov.

Labková patrola je v súčasnosti jedným z veľkých detských hitov nielen v televízii a na internete.

Príbeh hračkárskeho kovboja Woodyho, Buzza, Jesie a ich kamarátov netreba bližšie predstavovať. Na príbehoch hračiek vyrástli deti, z ktorých sú dnes už dospelí ľudia. Teraz prináša Pixar štvrté pokračovanie.

Poslednou novinkou je francúzsko-nemecká odpoveď Playmobilu na konkurenciu a ich úspešný Lego príbeh.

​Labková patrola

V Adventure Bay sa schyľuje k veľkej udalosti. Neohrozená Labková patrola totiž zažije svoje najnovšie a špeciálne dobrodružstvo v kinách na veľkom plátne.

Chlapec Ryder a jeho psí záchranársky tím predstavia výnimočne dlhé epizódy, v ktorých bude mať svoje miesto a dôležitú úlohu každý z členov skupiny - požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma i letecká záchranárka Skye.

Labková patrola má vždy správny smer a vždy nájde riešenie. Nech sa stane čokoľvek, Ryder a labkový tím nakoniec vždy zachránia situáciu.

Toy Story 4

Hračkársky kovboj Woody si bol vždy istý zmysom svojho života. Vedel, že na prvom mieste je dávať pozor na dieťa, či už to bol chlapec Andy alebo dievčatko Bonnie. 

Problém však nastane, ked si Bonnie v škôlke vlastnoručne vyrobí Vidlíka - figúrku z plastovej vidličky.

Ostatné hračky ho doma radostne privítajú, Vidlík je však vydesený a tvrdošijne trvá na tom, že patrí medzi odpadky. Woodyho čaká neľahká úloha presvedčiť ho o opaku.

Navyše sa rodina vyberie na výlet a partii hračiek hrozí rozdelenie, možno dokonca navždy… ​

Playmobil vo filme

Keď Marlin mladší brat Charlie nečakane zmizne v čarovnom animovanom svete PLAYMOBIL®, musí sa Marla vydať na cestu, aby ho priviedla domov.

Ako sa vydáva na cestu naprieč fantastickými svetmi, stretne sa s novými priateľmi – svojským kamionistom Delom, temperamentným tajným agentom Rexom, robotom, ale aj s extravagantnou vílou.

Na svojom akčnom dobrodružstve si Marla a Charlie uvedomia, ako je dôležité veriť v seba a môžete dosiahnuť čokoľvek.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.