Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.08.2019, 14:15

Ďalšie prekvapenie v šou Tvoja tvár. Do poroty mieri známa herečka

Do porotcovského kresla zasadne herečka a komička Zuzana Kubovčíková Šebová.

Ďalšie prekvapenie v šou Tvoja tvár. Do poroty mieri známa herečka
Zdroj: TV Markíza / Zuzana Kubovčíková Šebová v upútavke na Tvoju tvár

Šou Tvoja tvár znie povedome na jeseň odštartuje svoju piatu sériu a do novej sezóny vstúpi s viacerými novinkami. Na poste moderátora vystrieda Martin Nikodým Martina „Pyca“ Rauscha, ktorý moderoval doterajšie štyri série. Druhou novinkou bude nová tvár v porotcovskom kresle.

K stabilnej trojici porotcov v zložení Zuzana Fialová, Mário "Kuly" Kollár a Dano Dangl pribudne herečka a komička Zuzana Kubovčíková Šebová, známa najmä z Kredencu, zo seriálu Horná Dolná či z komédie Cuky Luky Film.

"Som veľkým fanúšikom tejto šou, sledujem vždy jej slovenskú aj českú verziu. Keď som v prvej sérií hosťovala v porote a v poslednej sérií sme zasa spievali, cítila som sa tam vynikajúco. Bude mi cťou byť súčasťou šou a ako porotkyňa sledovať tie úžasné vystúpenia, ktoré k tejto šou partia," uviedla pre portál televízie herečka.

​Na jej účinkovanie sa teší aj režisér a producent projektu, Pepe Majeský: “Zuzka bola v minulosti už viackrát súčasťou šou Tvoja tvár znie povedome - či už v rámci špeciálneho hudobného čísla alebo ako hosťujúca porotkyňa. Vynikajúco zapadla do partie a svojou energiou a vtipnými hláškami bavila nás aj divákov. Preto sa veľmi teším, že tento rok doplní zostavu porotcov a bude hodnotiť výkony účinkujúcich.”.

V najnovšej upútavke na Tvoju tvár už účinkujú noví členovia tímu Zuzka Šebová a Martin Nikodým, ktorých doplnili nové súťažiace Karin Haydu, Nela Pocisková, Zuzka Kraváriková a Saša Gachulincová:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.