Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
09.08.2019, 10:35

Speváčka Marta Jandová bude mať svoju talkshow

Každý týždeň privíta dvoch hostí, ktorí sa pokúsia splniť nejakú úlohu alebo výzvu.

Speváčka Marta Jandová bude mať svoju talkshow
Zdroj: TV Prima / Marta Jandová v talkshow Marta

V jesennej televíznej ponuke pribudnú dve nové talkshow. O novinke Čau Lujza! s herečkou a moderátorkou Lujzou Garajovou Schramekovou si môžete prečítať viac v tomto článku, v druhej novinke sa ako moderátorka predstaví speváčka Marta Jandová.

​Obidve - teraz už moderátorky - zviditeľnila najmä show Česko Slovensko má talent, kde Marta Jandová zasadla do porotcovského kresla po Lucii Bílej a Lujza Garajová Schrameková sa zase prvýkrát zhostila roly moderátorky. Už ôsmu sériu talentovej show uvedú televízie Joj a Prima na jeseň.

Zdroj: TV JOJ, TV Prima

​​Talkshow Marty Jandovej s jednoduchým názvom Marta má byť emotívna, spontánna, plná humoru, hudby a rozhovorov s tými najznámejšími osobnosťami. Speváčka v každej časti privíta dvoch hostí, ktorí majú niečo spoločné. Môže to byť profesia, rovnaká záľuba alebo schopnosť, jeden mohol byť pre druhého inšpiráciou alebo ich spája napríklad priateľstvo.

Zdroj: TV Prima / talkshow Marta

​Pre každého hosťa si Marta pripraví úlohu alebo výzvu, ktorú sa hosť pokúsi splniť. Vždy to bude niečo, čo chcel skúsiť, alebo o tom často rozprával. Niekedy to môže byť aj splnené prianie, keď sa hosť vďaka Marte zoznámi s osobnosťou, s ktorou sa vždy chcel stretnúť.

Zdroj: TV Prima / talkshow Marta
Zdroj: TV Prima / talkshow Marta
Zdroj: TV Prima / talkshow Marta
Zdroj: TV Prima / talkshow Marta

Súčasťou budú aj hudobné vystúpenia Marty Jandovej a jej kapely. Režisérom relácie je Jiří Chlumský (Špunti na vode, Linka, Inšpektor Max, Ohnivý kuře). Uvedie je na jeseň česká televízia Prima, ktorá je na Slovensku dostupná na kanáli Prima PLUS.

Talkshow Marta budú patriť od 5. septembra štvrtkové večery so začiatkom o 20:15. Po talkshow budú nasledovať nové príbehy rodinky Krejzových. V ponuke Prima PLUS zostáva naďalej aj Show Jana Krausa, ktorej premiérovým častiam budú patriť stredajšie večery doplnené o premiérové epizódy seriálu Modrý kód.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.