Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
15.08.2019, 13:15

Lajčáková-Hargašová sa vracia do RTVS. Bude mať vlastnú talkshow

Moderátorka sa na obrazovky vracia po dvoch rokoch.

Lajčáková-Hargašová sa vracia do RTVS. Bude mať vlastnú talkshow
Zdroj: RTVS / Jarmila Lajčáková-Hargašová

Moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová sa vracia po dvoch rokoch na obrazovky RTVS. Vo verejnoprávnej televízii bude moderovať vlastnú talkshow s názvom V dobrej spoločnosti.

„V dobrej spoločnosti je cyklus zatiaľ desiatich častí, v ktorých moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová objavuje a v rozhovoroch odkrýva zaujímavé životné príbehy výnimočných ľudí. Spoločne sa porozprávajú o ich radostiach i trápeniach, navštívia ich obľúbené i dôležité miesta a zoznámia divákov s ľuďmi, ktorí v ich životoch i práci hrajú jedinečnú úlohu,“ priblížila pre Stratégie Silvia Turnerová, PR manažérka RTVS.

Nová relácia bude mať na obrazovkách Jednotky premiéru v piatok 4. októbra o 22:00 hod.

​Na RTVS už majú svoje talkshow Peter Marcin (Neskoro večer) a Adela Vinczeová (Trochu inak s Adelou).  

Lajčáková-Hargašová už má za sebou skúsenosti s moderovaním talkshow. Na Markíze moderovala v rokoch 2000 až 2002 Nočné lampy a od septembra do decembra 2011 Tandemy na verejnoprávnej televízii. Jednotka odvysielala pätnásť polhodinových častí, hosťami relácie boli napríklad Peter Dvorský s manželkou Martou, Maroš Kramár s manželkou Natašou, manželia Heribanovci či Helena Vondráčková s manželom Michalom.

​Svoju kariéru začínala v rozhlase, neskôr prešla do Markízy, kde bola prvou moderátorkou športového spravodajstva na Slovensku. Od roku 2011 bola moderátorkou Správ na Jednotke RTVS a neskôr moderovala Góly-body-sekundy.

V roku 2017 z RTVS odišla a sprevádzala svojho manžela – ministra zahraničia Miroslava Lajčáka, do New Yorku, kde pôsobil ako predseda Valného zhromaždenia OSN. Na poste moderátorky Gólov-bodov-sekúnd ju nahradila Marianna Ďurianová.

Vlastnú talkshow bude mať od septembra aj herečka a moderátorka Lujza Garajová Schrameková. Priestor dostala na obrazovkách Joj, kde bude v novinke s názvom Čau Lujza spovedať celebritné páry a ich deti. Dramaturgicky talkshow pripravuje Ján Gordulič.

​Ďalšou známou tvárou, ktorá sa na jeseň objaví s vlastnou talkshow, je speváčka a porotkyňa Česko Slovensko má talent Marta Jandová. Talkshow s názvom Marta uvedie česká televízia Prima, ktorá je pre slovenských divákov dostupná na kanáli Prima Plus.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.