Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.08.2019, 15:05

V nedeľu spoznáme Česko-Slovenskú Miss, federálna súťaž krásy sa vracia po 26 rokoch

Súťaže krásy Česká Miss a Miss Universe Slovensko zastrešuje spoločný projekt.

V nedeľu spoznáme Česko-Slovenskú Miss, federálna súťaž krásy sa vracia po 26 rokoch
Zdroj: FTP Prima / Česko-Slovenská Miss

Súťaže krásy Česká Miss a Miss Universe Slovensko sa spojili. Po 26 rokoch sa tak budú vyberať opäť víťazky oboch krajín a tiež „federálna“ Miss. Po prestávke na slovenských televíznych obrazovkách prinesie živý prenos z galavečera v pražskom Hudobnom divadle Karlín stanica Prima Plus.

Výber najkrajšej Češky a Slovenky budú môcť diváci na Slovensku sledovať v priamom prenose v nedeľu 25. augusta od 20:15. Finálový večer súťaží Česká Miss a Miss Universe Slovensko tak opäť prináša súťaživosť medzi národmi vo výbere najkrajšej ženy oboch krajín.

Moderátorom galavečera bude Libor Bouček, ktorý je zároveň scenáristom programu. O rozhovory zo zákulisia sa postará moderátorka Veronika Farářová.

Zdroj: FTP Prima / Libor Bouček

​​Spojením Českej Miss s Miss Universe Slovenskej republiky sa rozšíri aj počet víťaziek. Odborná porota vyberie dve najkrajšie dievčatá z oboch krajín, ktorú pôjdu svoje krajiny reprezentovať na svetové súťaže Miss Universe a Miss Earth.

Absolútnu víťazku si zvolia diváci spolu s porotou prostredníctvom SMS hlasov. Novodobá Česko-Slovenská Miss 2019 získa byt a kontrakt na 100-tisíc eur.

Zdroj: FTP Prima / Česko-Slovenská Miss

​Súčasťou galavečera budú aj hudobné vystúpenia umelcov z Česka aj Slovenska. Hlavným hosťom večera bude spevák Miro Žbirka, ďalej vystúpia speváci Mikolas Josef, Niko a súbor Hudobného divadla Karlín na čele s Janom Kopečným.

Slovenská Miss Universe pod patronátom Silvie Lakatošovej sa tak vráti na televízne obrazovky po ročnej prestávke. Súťaž krásy predtým vysielala Jednotka RTVS. Druhou slovenskou súťažou krásy je Miss Slovensko, ktorú organizuje produkčný dom Forza a finálový galavečer prináša divákom televízia JOJ.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.