Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.08.2019, 11:44

Bývalá šéfredaktorka Plus 7 dní mieri do TA3

Moderovať bude hlavnú politickú diskusiu V politike.

Bývalá šéfredaktorka Plus 7 dní mieri do TA3
Zdroj: Plus 7 dní

Informáciu o tom, že bývalá šéfredaktorka Plus 7 dní Anka Žitná Lučaiová mieri do TA3, priniesol portál Omediach.sk. Od septembra bude moderovať hlavnú politickú diskusiu TA3 - V politike. Na moderátorskej stoličke sa bude striedať s doterajším moderátorom relácie, Norbertom Dolinským. Informáciu pre Stratégie potvrdil Igor Čekirda, riaditeľ pre externé vzťahy TA3.

Anka Žitná Lučaiová ako šéfredaktorka týždenníka Plus 7 dní ukončila svoje pôsobenie vo vydavateľstve News and Media Holding po vzájomnej dohode, v júli tohto roka. Poverená vedením redakcie Plus 7 dní bola následne jej kolegyňa, zástupkyňa šéfredaktorky Katarína Šelestiaková. Na poste šéfredaktorky pôsobila Anka Žitná Lučaiová od februára 2018, kedy bolo poverená vedením redakcie po šéfredaktorovi Ivanovi Čeredejovi. 

„Rozhodnutie odísť z vedenia redakcie bolo logickou súčasťou mojej potreby posunúť sa profesne ďalej. Chcem sa takto poďakovať za príležitosť byť súčasťou tímu tvoriaceho najčítanejší a najúspešnejší týždenník na slovenskom trhu. S vydavateľstvom ma dlhodobo spájajú korektné vzťahy, na ktorých sa do budúcnosti nič nemení. Kolegom želám veľa úspechov,” skonštatovala Anna Žitná Lučaiová, ktorá vo vydavateľstve pracovala takmer desať rokov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.