Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.09.2019, 20:05

Poznáme termín štartu Trhliny. Jojka ju nasadí do silnej konkurencie

Filmová verzia má za sebou mimoriadny úspech, teraz prichádza ako miniséria na televíznu obrazovku.

Poznáme termín štartu Trhliny. Jojka ju nasadí do silnej konkurencie
Zdroj: TV JOJ

Mysteriózny thriller Trhlina o záhadných miznutiach ľudí v pohorí Tribeč pôvodne vznikal ako miniséria pre televíziu JOJ, až v priebehu nakrúcania sa tvorcovia rozhodli využiť potenciál rovnomenného bestselleru a priniesť Trhlinu v upravenej podobe aj na plátna kín.

Filmová verzia v réžii Petra Bebjaka mala premiéru začiatkom tohto roka a dosiahla mimoriadny úspech. Zaradila sa ku kinohitom ako Čiara, Všetko alebo nič či Únos, celkovo si ju prišlo do kín pozrieť 262-tisíc divákov, čo bolo len o 11-tisíc divákov menej, ako mal megahit Avengers: Endgame.

​Teraz Trhlina prichádza ako dvojdielna miniséria na televíznu obrazovku JOJ. Prvá časť dostane priestor v utorok 17. septembra v hlavnom vysielacom čase o 20:35. Dovtedy budú septembrové utorky ešte patriť show Česko Slovensko má talent, ktorá sa potom presunie už len na sobotňajšie večery.

Trhline bude na Markíze konkurovať druhá séria mimoriadne úspešného seriálu Sestričky, RTVS bude na Jednotke uvádzať novú cestovateľskú šou S úsmevom po Slovensku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.