Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.09.2019, 21:40

Bola raz jedna škola: v novom seriáli Jojky si zahrá aj hokejista Gáborík

Komediálny rodinný seriál sa bude odohrávať v prostredí netradičnej školy.

Bola raz jedna škola: v novom seriáli Jojky si zahrá aj hokejista Gáborík
Zdroj: TV JOJ / Marián Gáborík v seriáli Bola raz jedna škola

Televízia Joj prináša do jesennej sezóny najviac seriálových noviniek zo všetkých televízií. Už v stredu 4. septembra odštartuje 16-dielny komediálny seriál Delukse z hotelového prostredia, ktorý od polovice septembra doplní trojdielna miniséria tohtoročného filmového hitu Trhlina a po jej skončení dostane na obrazovke priestor tretia séria kriminálky Za sklo.

Ďalšou z pripravovaných noviniek je komediálny rodinný seriál Bola raz jedna škola. Odohráva sa v prostredí netradičnej školy, ktorej šéfuje svojský riaditeľ Anton v podaní Adyho Hajdu.

„Vďaka Antonovi sa zo starej školy stala prvá lastovička medzi vzdelávacími inštitúciami. Zaviedol európsky systém vzdelávania, čo ovplyvňuje deti, ale hlavne rodičov. Táto škola jednoducho funguje inak, než sú rodičia z bežných škôl zvyknutí,“ približuje dej seriálu hovorkyňa televízie Joj Lucia Kulihová.

Zdroj: TV JOJ

​Na škole funguje aj klasická hierarchia matiek a otcov, ktorí tým, ktorí sa nepresadia, osladia život. Do tejto školy prihlási svoju dcéru Hana, ktorú stvárňuje Mirka Partlová.

Hana sa po nedávnom rozvode presťahovala k svojej mame a prihlási dcéru do školy, kde kedysi jej matka aj učila. Hoci to pre poddajnú a nekonfliktnú Hanu nie je ideálne, pre príbeh je to hlavný zdroj humoru.

Zdroj: TV JOJ

​V ďalších úlohách sa sa predstavia Diana Mórová, ktorá sa aktuálne na obrazovke Jojky objavuje už po štvrtýkrát v role porotkyne šou Česko Slovensko má talent alebo Anna Šišková známa zo seriálu Sestričky či nedávno skončeného seriálu Som mama. Úlohu telocvikára stvárni hokejista Marián Gáborík, pre ktorého je to prvá väčšia herecká skúsenosť.

Režisérom seriálu je Ján Novák, ktorý má na konte seriály Som mama s Kristínou Tormovou, Prístav či nedávno vysielaný Kameňák, z filmovej tvorby je to Dukátová skala, Teambuilding alebo Kameňák 4, 

Zdroj: TV JOJ

Ďalšie seriálové novinky

​V októbri dostane v programovej štruktúre Jojky priestor ďalší seriál. Pod osemdielnou čiernou komédiou Hrobári je podpísaný Petr Kolečko, autor mimoriadne úspešného českého seriálu Most!. Televízia s úspešným scenáristom pripravuje aj ďalší seriál s pracovným názvom Nový život.

Seriálová jeseň na Joj prináša aj pokračovanie Ministrov či finálnu sériu rodinného seriálu Naši. Z ďalších noviniek, ktoré dostanú na obrazovke Joj priestor neskôr, to bude dramatický seriál Jenny alebo detektívka Bodka. Očakávanými sú aj výpravný historický seriál Slovania režiséra Petra Bebjaka, dramatický seriál Osem hodín, ktorý vzniká v spolupráci s Českou televíziou, či historický seriál Uhorčík.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.