Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
04.09.2019, 17:50

Na telo sa vracia na obrazovky. Prvým hosťom bude prezidentka Zuzana Čaputová

V živých vstupoch budú na prezidentku reagovať traja zástupcovia parlamentných strán.

Na telo sa vracia na obrazovky. Prvým hosťom bude prezidentka Zuzana Čaputová
Zdroj: TV Markíza

Divácky úspešná politická diskusná relácia Na telo sa na obrazovky TV Markíza vráti už túto nedeľu, 8. septembra 2019, v tradičnom čase o 13:00 hod. Moderátor Michal Kovačič v štúdiu privíta prezidentku Zuzanu Čaputovú.

Diskutovať budú o posledných horúcich politických aktualitách, ako nútený odchod štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej (Smer-SD), ďalšie prekvapujúce skutočnosti odhalené v komunikácii Mariána Kočnera či možný návrat Štefana Harabina na čelo Najvyššieho súdu.

Reč však bude aj o nadchádzajúcej pracovnej ceste prezidentky na klimatický summit OSN. S akým posolstvom pocestuje na toto rokovanie a s kým bude o týchto dôležitých otázkach hovoriť?

​Prezidentka však túto nedeľu nebude jediným hosťom v relácii Na telo. V živých vstupoch budú na hlavu štátu reagovať hneď traja zástupcovia parlamentných strán - podpredseda SNS Anton Hrnko, podpredseda SaS Ľubomír Galko a Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina - Boris Kollár.

Okrem toho moderátor Michal Kovačič v Na telo odprezentuje výsledky exkluzívneho prieskumu pre TV Markíza. Agentúra FOCUS zisťovala názory Slovákov na zákon o sprísňovaní interrupcií, o ktorom budú poslanci rozhodovať už na septembrovej parlamentnej schôdzi.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.