Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.09.2019, 06:00

Milujem Slovensko sa vracia na obrazovky. Kapitánmi družstiev sú opäť Adela a Dano

Šou patrí k najsledovanejším programom Jednotky, v novej sérii pribudne niekoľko zaujímavých noviniek.

Milujem Slovensko sa vracia na obrazovky. Kapitánmi družstiev sú opäť Adela a Dano
Zdroj: RTVS

Milujem Slovensko sa vráti v piatok 13. septembra na obrazovky Jednotky s premiérovými časťami. Na posty kapitánov družstiev sa vrátili Adela Vinczeová a Daniel Dangl, ktorých uplynulý rok vystriedali herečka Stanka Kašperová a zabávač Juraj „Šoko“ Tabaček. RTVS plánuje zmeny v zostave každý rok.

Okrem staronových kapitánov nebude v nových častiach chýbať moderátor Martin Nikodým ani osvedčená zostava kapely Milujem Slovensko Band. Oživením bude niekoľko zaujímavých noviniek v súťaži a tiež vynovená scéna  televízneho štúdia.

V úvodných jesenných častiach sa ako súťažiaci objavia Majo Labuda, Ady Hajdu, Matej Landl, Zuzana Vačková, Lucia Siposová, Danica Jurčová, finalisti prvej slovenskej SuperStar na čele s jej víťazkou Katkou Koščovou, reprezentačný výber MUFUZY, ale aj moderátori športu RTVS a moderátorky Dámskeho klubu.

Milujem Slovensko budú v septembri konkurovať Duely Farmy na Markíze a filmy na Jojke.

Zábavnú šou uviedla verejnoprávna televízia na obrazovky v apríli 2013, postupne sa zaradila medzi jej najsledovanejšie programy. Na obrazovkách jej patria piatkové večery, kedy dokáže byť trhovým lídrom v univerzálnej skupine divákov nad 12 rokov, ale aj v komerčnej skupine mladších divákov od 12 do 54 rokov.

V každej sérii nechýba Silvestrovský špeciál, ktorý má najviac divákov v celej sérii a celkovo patrí k najsledovanejším programom verejnoprávnej televízie. O popularite Milujem Slovensko medzi divákmi svedčia aj ocenenia v diváckej ankete OTO. Na konte má až štyri sošky v kategórii Zábavný program, ktoré získala v rokoch 2014 až 2017.

RTVS doteraz uviedla 105 častí. Poslednú siedmu sériu vysielala od septembra do decembra minulého roka, nové časti ôsmej série nakrúcala koncom augusta. Milujem Slovensko vzniká podľa holandského formátu I love my country od spoločnosti Talpa, pre RTVS ju pripravuje produkčná spoločnosť goottv a režisér Rado Štefanov, ktorý má na konte viacero projektov aj pre súkromné televízie.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.