Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.09.2019, 13:25

Víkendové politické relácie: Truban s Rašim na Markíze, Matovič s Tomášom v RTVS

Aktuálny prieskum Focusu ukáže, kto je najpopulárnejším politikom na Slovensku.

Víkendové politické relácie: Truban s Rašim na Markíze, Matovič s Tomášom v RTVS
Zdroj: TV Markíza

V nedeľnej politickej diskusii televízie Markíza Na telo sa v dueli stretnú predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban a podpredseda vlády a Smeru-SD Richard Raši.

Koalícia Progresívne Slovensko/SPOLU už túto sobotu predstaví svoj volebný program. S čím chce zabojovať o priazeň voličov? Čím sa chce od existujúcich politických strán odlíšiť a čím bude pripomínať “starých politikov”, ktorých chce vystriedať? Aj na túto tému sa bude Michal Kovačič rozprávať s Michalom Trubanom.

Preferencie Smeru-SD sa približne polroka pred parlamentnými voľbami pohybujú okolo 20-tich percent. Aj preto predseda strany Robert Fico naznačil, že nemusí stáť na čele volebnej kandidátky. Kto by ju mal viesť a kto by na nej naopak nemal vôbec byť? S týmito otázkami sa moderátor obráti na Richarda Rašiho.

Markíza v relácii predstaví aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS o tom, kto je podľa najnovších zistení najpopulárnejším politikom Slovenska. Predbehla prezidentka Zuzana Čaputová v tomto rebríčku predsedu vlády Petra Pellegriniho?

Hosťami relácie O 5 minút 12, ktorú vysiela v nedeľu na obed Jednotka RTVS, budú poslanec Smeru-SD Erik Tomáš a predseda strany OĽaNO Igor Matovič. S moderátorom Marekom Makarom budú diskutovať o aktuálnom politickom vývoji a opatreniach na zlepšenie životnej úrovne občanov aj v kontexte aktuálneho ekonomického vývoja a prípravy rozpočtu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.