Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
27.09.2019, 16:15

V kuchárskej šou Moja mama varí lepšie budú súťažiť špecialisti s Juniorom

Do podvečerného vysielania zaraďuje novinku aj Markíza.

V kuchárskej šou Moja mama varí lepšie budú súťažiť špecialisti s Juniorom
Zdroj: TV JOJ / Moja mama varí lepšie ako tvoja Špeciál

Televízia Joj uvedie budúci týždeň Špeciál svojej kuchárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Od pondelka do piatka si vymenia súťažiaci a hodnotitelia svoje pozície.

Proti sebe tak budú súťažiť špecialisti aj s moderátorom Juniorom a ich jedlá bude hodnotiť 13-ročná Klaudia z Dolného Kubína, ktorú už v šou varila ako súťažiaca.

​Moja mama varí lepšie ako tvoja sa vrátila na obrazovky v auguste po viac než polročnej pauze s vynoveným štúdiom aj upravenými pravidlami. Moderátorom šou je od začiatku Milan „Junior“ Zimnýkoval, za štyri roky na obrazovke má za sebou už 850 odvysielaných epizód.

Až do nástupu seriálu Oteckovia mala kuchárska šou stabilnú divácku základňu a aj vďaka výraznej marketingovej podpore si držala trhové podiely okolo 20 percent, v ženskej časti publika to bolo až 30 percent. Po nástupe Oteckov jej sledovanosť klesla a aktuálne sa jej podiely držia okolo 10 percent.

Zdroj: TV Markíza

​Markíza od budúceho týždňa tiež upravuje svoje vysielanie. Od utorka do piatka bude o 15:00 vysielať premiérové časti seriálu Policajné prípady.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.