Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.09.2019, 08:00

Nasťa Kuzminová bude prvým hosťom v talkshow Jarmily Lajčákovej-Hargašovej

Moderátorka privíta v relácii V dobrej spoločnosti postupne desať osobností s výnimočnými príbehmi.

Nasťa Kuzminová bude prvým hosťom v talkshow Jarmily Lajčákovej-Hargašovej
Zdroj: RTVS / V dobrej spoločnosti

Moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová sa vracia po dvoch rokoch na obrazovky RTVS s vlastnou talkshow s názvom V dobrej spoločnosti. Nová relácia bude mať na obrazovkách Jednotky premiéru v piatok 4. októbra o 21:55.

„V dobrej spoločnosti je cyklus zatiaľ desiatich častí, v ktorých moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová objavuje a v rozhovoroch odkrýva zaujímavé životné príbehy výnimočných ľudí. Spoločne sa porozprávajú o ich radostiach i trápeniach, navštívia ich obľúbené i dôležité miesta a zoznámia divákov s ľuďmi, ktorí v ich životoch i práci hrajú jedinečnú úlohu,“ priblížila pre Stratégie Silvia Turnerová, PR manažérka RTVS.

RTVS prinesie životné príbehy desiatich osobností. Moderátorka sa za nimi vybrala na miesta, ktoré sú pre nich dôležité a vyspovedala ľudí, ktorí ich na životnej ceste formovali, alebo zohrali jedinečnú úlohu.

„Cesta k príbehu je pozorovať, pýtať sa a počúvať. V dobrej spoločnosti sa preto budem pýtať a počúvam desať osobností s rôznorodými príbehmi, ktoré majú rozdielne profesie a pôsobia v rôznych krajinách,“ priblížila Jarmila Lajčáková-Hargašová.

Hostkou prvej časti bude biatlonová šampiónka Anastasia Kuzminová. Spolu navštívia v jej rodnom Ťumene miesta spojené s jej detstvom a dospievaním. „Ohúrila nás pohostinnosť, dobrota a neúnavnosť, s akou sa nám naši hostitelia venovali. Nasťa s mamou a sestrou predviedli širokú škálu kuchárskeho umenia, otec lovil ryby z jazera, ktoré potom zaúdil a ugriloval, všetko bolo domáce a nekonečne chutné,“ zaspomínala si na natáčanie moderátorka.

V ďalších častiach sa o svoje skúsenosti, pády a víťazstvá podelí významný mikrobiológ a vedec Ján Vilček, spisovateľka a scenáristka Martina Formanová , automobilový dizajnér Jozef Kabaň, divadelná a filmová herečka Jana Bittnerová, úspešný producent Ján Mojto, horolezecká legenda Zoltán Demján, priekopníčka paliatívnej medicíny na Slovensku Kristína Križanová, operný spevák Dalibor Jenis a bývalá tenistka Daniela Hantuchová.

Zdroj: RTVS / V dobrej spoločnosti
Zdroj: RTVS / V dobrej spoločnosti
Zdroj: RTVS / V dobrej spoločnosti

​Všetkých podľa Jarmily Lajčákovej Hargašovej spája to, že ich na ceste k úspechu, uznaniu a rešpektu stretlo množstvo prekážok a zápletiek, s ktorými sa museli popasovať. „Našou snahou je inšpirovať divákov k tomu, že hoci to v živote veľakrát nebýva jednoduché, po každom páde treba vstať a ísť ďalej.“

Napriek tomu, že ide o novinku vo vysielaní RTVS, všetci oslovení súhlasili s tým, že sa podelia o svoje zážitky a skúsenosti, pričom televízny štáb v mnohých prípadoch pustili do svojho súkromia. Preto sa okrem rôznych slovenských miest natáčalo tiež v Mníchove, New Yorku, Paríži či Prahe. Formát realizoval interný tím televízie bez podpory externej produkcie.

„Vážim si každú chvíľu, ktorú som mohla prežiť v ich blízkosti. Sú to osobnosti, ktoré nepotrebujú prezentáciu, takže som im nesmierne vďačná za to, že nám venovali svoj čas a nechali nás nazrieť za oponu,“ uzavrela moderátorka.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.