Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.10.2019, 14:20

Jennifer Aniston pokorila instagramový rekord britského princa Harryho a jeho manželky Meghan

Za 5 hodín a 16 minút získala milión sledovateľov.

Jennifer Aniston pokorila instagramový rekord britského princa Harryho a jeho manželky Meghan
Zdroj: Reuters

Americká herečka Jennifer Aniston prepísala históriu Instagramu, keď si včera založila svoj profil. Už prvou fotkou, ktorú uverejnila, si získala obrovské množstvo mediálnych výstupov.

Prvý príspevok venovala svojim hereckým kolegom zo známeho seriálu Priatelia. „A odteraz sme aj instagramoví PRIATELIA. AHOJ INSTAGRAM,“ napísala v popise fotografie, ktorá mala v priebehu hodiny viac ako 350 tisíc srdiečok. Momentálne má už viac ako 12 miliónov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM ??

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Rovnako rýchlo pribudli Jennifer Anistor aj followeri. Hranicu prvého milióna dosiahla za 5 hodín a 16 minút. Dosiahla tak rekord, o ktorom informoval portál Guinnessovej knihy rekordov.

Na rekord reagovala herečka krátkym video vystrihnutým z pripravovanýho projektu The Morning Show, ktorý bude dostupný na Apple TV.

„Prisahám, že som nemala v pláne prekonať rekord. Ďakujem vám za milé privítanie, ktoré spôsobilo technický výpadok,“ napísala v príspevku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I swear I didn’t mean to break it... Thank you guys for the kind, glitchy welcome ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston),

Známa herečka svojím úspechom na Instagrame zosadila z trónu vojvodu a vojvodkyňu zo Sussexe, ktorí si zriadili na Instagrame vlastný účet pod menom "sussexroyal" v apríli tohto roka. Princ s manželkou získali milión sledovateľov za 5 hodín a 45 minút. V súčasnosti má profil 9,7 milióna followerov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.