Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.10.2019, 13:20

Novembrové televízne novinky: Odštartuje V siedmom nebi a Utajený šéf

V siedmom nebi začína o týždeň skôr ako minulý rok, do Vianoc prinesie až šesť častí.

Novembrové televízne novinky: Odštartuje V siedmom nebi a Utajený šéf
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj začne tento rok plniť sny skôr. V siedmom nebi odštartuje už v nedeľu 17. novembra, o týždeň skôr ako minulý rok. Na facebooku to potvrdil šéf televízie Marcel Grega.

Televízia JOJ nasadzuje svoj ťažiskový projekt po skončení šou Tvoja tvár znie povedome, ktorú uvádza konkurenčná televízia Markíza do 10. novembra. Očakáva sa, že V siedmom nebi bude mať tento rok šesť nových častí, čo je o jednu viac, ako tomu bolo vlani.

Prvá epizóda pred rokom pritiahla k obrazovkám až 735-tisíc divákov. Emotívne príbehy ľudí v núdzi si pravidelne pozrie v priemere 600-tisíc divákov, a to aj v konkurencii veľkých šou, ako bola minulý rok na jar The Voice či rok predtým SuperStar.

Reláciu vysiela TV Joj už šiesty rok, prvýkrát ju uviedla v roku 2014. Moderátorom je od začiatku Vilo Rozboril, ktorý predtým obdobnú reláciu s názvom Modré z neba uvádzal od roku 2008 do 2013 v televízii Markíza. Reláciu bola zrušená s príchodom nového riaditeľa Matthiasa Setteleho.

Novinky prinesie v novembri aj televízia Markíza. Potvrdila uvedenie úplnej novinky Utajený šéf, ktorá by mala nahradiť 19. novembra končiace Sestričky. Reality šou patrí medzi najúspešnejšie svetové formáty. Na slovenských obrazovkách sa objaví po prvýkrát, česká Nova uviedla svoju verziu reality šou minulý rok.

Utajený šéf predstavuje vysokopostavených manažérov, ktorí týždeň pracujú v utajení vo svojich spoločnostiach. Na päť dní sa vmiešajú medzi svojich zamestnancov, obleky vymenia za montérky, počítače za lopaty a porady v klimatizovaných kanceláriách za kmitanie na najnižšej možnej pozícii vlastnej firmy. Viac o formáte si môžete prečítať v tomto článku:

​Ďalšou novembrovou novinkou bude aj Chart Show, ktorá s novými časťami vystrieda v stredajšom prime-time končiace Extrémne premeny Slovensko.

RTVS prinesie už siedmu sériu svojej úspešnej šou Čo ja viem, do ktorej aktuálne hľadá vysokoškolákov do publika. Kvíz uvádza od roku 2014, tvárou relácie je Marcel Merčiak. 

Televízia Joj v novembri ukončí svoje seriály Za sklom a Delukse, ktoré dovysiela v zrýchlenom režime v dvoch častiach za sebou. Čím ich na obrazovkách nahradí, zatiaľ nepotvrdila.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.