Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.11.2019, 18:25

Nedeľné politické diskusie: Raši s Trubanom na Jednotke, Sulík s Kotlebom na Markíze

Prinášame prehľad hostí a tém nedeľných politických relácií na Markíze a Jednotke.

Nedeľné politické diskusie: Raši s Trubanom na Jednotke, Sulík s Kotlebom na Markíze
Zdroj: Archív HN

V politickej relácii O 5 minút 12, ktorú vysiela Jednotka v nedeľu o 11:55, sa stretnú podpredseda vlády SR a podpredseda strany Smer-SD Richard Raši a predseda hnutia Progresívne Slovensko a líder koalície PS/SPOLU Michal Truban. Obidvaja lídri sa už stretli v politickej diskusii Na telo v polovici septembra.

Tentokrát budú s moderátorom Marekom Makarom diskutovať o aktuálnej politickej situácii a pozícii strán pred parlamentnými voľbami, o pohyboch na politickej scéne a vnútrostraníckom dianí.

Relácia Markízy Na telo privíta lídrov dvoch opozičných strán. V diskusnom súboji sa stretnú predseda SaS Richard Sulík a líder strany Kotlebovci- ĽSNS Marian Kotleba.

Hlavnou témou debaty budú blížiace sa parlamentné voľby a aktuálne rokovania jednotlivých strán o možnom spájaní sa do väčších koaličných blokov.

Moderátor Michal Kovačič predstaví divákom aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS. Tentokrát otázka znela, či je pre ľudí prijateľné, aby sa budúca vláda opierala o podporu strán ako Kotlebovci - ĽSNS či Vlasť.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.