Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
28.11.2019, 15:55 Aktualizované dňa 29.11.2019 o 13:30

Reality šou zo života Zuzany Plačkovej nezožala úspech. Instaqueen oslovila len 110-tisíc divákov

Pilotná časť mala otestovať záujem divákov o takýto formát. Článok sme aktualizovali o vyjadrenie televízie.

Reality šou zo života Zuzany Plačkovej nezožala úspech. Instaqueen oslovila len 110-tisíc divákov
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj odvysielala v stredu 27. novembra pilotný diel novej reality šou o neobyčajnom živote instagramovej kráľovny Zuzany Plačkovej, ktorá sa zviditeľnila v roku 2012 účinkovaním v reality šou Hotel Paradise.

Nový formát s názvom Instaqueen má priblížiť neobyčajný život Zuzany Plačkovej, ktorá si na luxusný život zarába komerčnými príspevkami na sociálnych sieťach, ukázať jej súkromie a poodhaliť aj zákulisie manželského spolužitia.

Pilotná časť o výlete do Benátok mala otestovať záujem divákov o takýto formát. Televízia šou zaradila do neskoršieho vysielacieho času za seriál Delukse. Pohľad do súkromia kontroverznej playmate však divákov neoslovil, pri obrazovkách bolo len 109-tisíc divákov starších než 12 rokov. V obchodnej cieľovej skupine 12-54 to znamenalo pre televíziu Joj trhový podiel 10,4 percenta, konkurenčná Farma si pripísala podiel 28,4 percenta.

Ďalších 50-tisíc však mala Instaqueen už za pár hodín vo videoarchíve na webe televízie. Program mal tiež podľa televízie Joj nadpriemerné ohlasy na sociálnych sieťach a posty o ňom patrili medzi najinteraktívnejšie.

Aktualizácia: "Reality šou InstaQueen bola pilotom. Teší nás, že oslovila mladých ľudí a prepojila sociálne siete s televíziou. O pokračovaní nakrúcania sa rozhodneme na základe ďalších programových cieľov v budúcnosti do konca tohto roka," uviedla Miroslava Klempová, PR manažérka televízie Joj. Ďalšou novinkou, ktorú televízia nasadí na obrazovku, bude seriál Nový život. Viac si o ňom môžete prečítať v tomto článku:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.