Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.11.2019, 19:15

V nedeľných diskusiách sa stretnú silné zostavy politikov. Témou budú aj volebné kandidátky

Na Markíze budú diskutovať Blanár s Matovičom, na Jednotke Bugár s Klusom a na TA3 Remišová s Rašim.

V nedeľných diskusiách sa stretnú silné zostavy politikov. Témou budú aj volebné kandidátky
Zdroj: TV Markíza

Do politickej relácie Na telo prídu v nedeľu 1. decembra diskutovať zástupcovia strán, o ktorých sa posledné dni najviac hovorí - podpredseda Smeru-SD Juraj Blanár a líder hnutia OĽaNO Igor Matovič.

Hlavnými témami diskusie budú schvaľovanie volebných kandidátok opozičných aj koaličných strán a dianie na aktuálnej parlamentnej schôdzi.

Moderátor Michal Kovačič sa politikov bude pýtať aj na to, prečo koalícia vyradila všetky poslanecké návrhy z rokovania, a tiež na schválenie 50 dňového moratória na zverejňovanie predvolebných prieskumov.

Do relácie O 5 minút 12, ktorú vysiela RTVS na Jednotke, prídu diskutovať podpredseda parlamentu a predseda strany Most-Híd Béla Bugár a podpredseda parlamentu Martin Klus zo strany SaS.

Témami relácie budú priority pri schvaľovaní zákonov na aktuálnej schôdzi, návrh štátneho rozpočtu a zdravie verejných financií v kontexte prijímaných opatrení, a tiež pozície strán a vnútrostranícke dianie pred parlamentnými voľbami. Moderuje Marek Makara.

Zdroj: TA3

V politike na TA3 bude v nedeľu diskutovať v prvom bloku o tom, čo priniesol politický týždeň, podpredsedníčka strany Za ľudí Veroniku Remišová a podpredseda vlády SR a podpredseda strany Smer-SD Richard Raši.​

V ďalšom bloku budú svoje názory konfrontovať Boris Kollár (Sme rodina), Erik Tomáš (Smer-SD), Tibor Bernaťák (SNS) a Eduard Heger (OĽaNO). O spojení sa maďarských strán bez Bélu Bugára bude s moderátorom Norbertom Dolinským hovoriť Gyula Bárdos, podpredseda Strany maďarskej koalície.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.