Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.12.2019, 15:20 Aktualizované dňa 04.12.2019 o 15:50

Tvorcovia zverejnili prvý trailer novej bondovky. Premiéru bude mať budúci rok

Dvadsiata piata bondovka s názvom Nie je čas zomrieť bude mať premiéru v apríli budúceho roka.

Tvorcovia zverejnili prvý trailer novej bondovky. Premiéru bude mať budúci rok
Zdroj: FB James Bond 007

Producenti 25. bondovky s názvom Nie je čas zomrieť, zverejnili prvý oficiálny trailer. Bondovka bude mať premiéru 8. apríla budúceho roka.

​Dvadsiata piata bondovka sa začína scénou, kde je James Bond po odchode z tajnej služby MI6 povolaný späť do akcie, aby sa postavil novému zloduchovi. V najnovšom filme skončil Agent 007 s aktívnou službou a užíva sa zaslúžený oddych na Jamajke. Pokoj však nemá dlhé trvanie – objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu záhadného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou novou technológiou.

V novej bondovke sa v hlavnej role agenta s povolením zabíjať predstaví piatykrát britský herec Daniel Craig. Hoci vyhlásil, že "si radšej podreže žily", než aby sa mal vrátiť k úlohe Bonda, neskôr svoj výrok vysvetlil s tým, že ho vyslovil len dva dni po skončení filmovania predošlej bondovky a bol vyčerpaný.

Jeho úhlavného nepriateľa stvárni Američan Rami Malek, držiteľ Oscara za rolu Freddieho Mercuryho v snímke Bohemian Rhapsody. "Sľubujem vám všetkým, že sa postarám o to, aby to pán Bond nemal ľahké," odkázal herec.

Kým pre pre Ramiho Maleka je účinkovanie v bondovke premiérou, Daniel Craig avizoval, že piate dobrodružstvo agenta 007 bude pre neho tým posledným. Dalšie postavy si v novej bondovke zahrajú Lashana Lynch či Ana de Armas. Do svojich predchádzajúcich úloh sa vrátia Ralph Fiennes, Léa Seydoux, Naomie Harris, Rory Kinnear a Jeffrey Wright.

​Bondovka sa nakrúcala v Taliansku, Nórsku, vo Veľkej Británii a na Jamajke. Dvadsaťpäť bondoviek doteraz zarobilo na tržbách v kinách sedem miliárd dolárov. Najúspešnejšou bol Skyfall s roku 2012 s tržbami 1,1 miliardy dolárov, nasleduje Spectre s 880 miliónmi dolárov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.