Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.12.2019, 14:00

Majk Spirit má vlastné nálepky a komunitu na Viberi

Sociálna sieť sa tak chce priblížiť mladým.

Majk Spirit má vlastné nálepky a komunitu na Viberi
Zdroj: Viber

Po svetových hviezdach, akými sú Snoop Dog, Eminem, 50 Cent, Shakira a ďalší, ktorí tiež používajú samolepky ako spôsob komunikácie, je Majk Spirit prvým slovenským umelcom, ktorý sa na túto aktivitu podujal. Samolepky sú na Viberi veľmi populárne, počet ich poslaní presiahol celosvetovo viac ako 2 miliardy mesačne. 

Majk Spirit, slovenská rappová hviezda, prichádza so sadou vlastných samolepiek, ktoré potešia všetkých jeho fanúšikov na Slovensku a v Čechách. Balíček má názov Majk Spirit - Hip Hop Positive a prináša 12 originálnych samolepiek. Všetci používatelia aplikácie Viber si môžu samolepky bezplatne stiahnuť a vyjadrovať sa tak pomocou Majkových obľúbených výrazov a typických spojení.  

K samolepkám pridáva Majk aj svoju novú komunitu, ktorá je otvorená pre všetkých jeho fanúšikov na Slovensku a v Českej republike. Tí môžu sledovať osobný a profesionálny život svojho idolu v priamom prenose. Komunita bude novinky prinášať priebežne a fanúšikovia sa tak dozvedia nielen o tom, čo Majk chystá, kde hľadá inšpiráciu a čo nového sa deje v jeho živote, ale môžu so svojou hviezdou konverzovať aj naživo.

Zdroj: Viber

"Sme veľmi radi, že môžeme oznámiť spoluprácu s Majkom, ktorý je veľkou hviezdou v oboch krajinách. Je skvelé, že na našej platforme môže vibrovať jeho energia. Veríme, že samolepky budú medzi fanúšikmi skutočným hitom," povedala Daniela Ivanova, Director Business Development Viber pre Strednú a Východnú Európu.

„Moji fanúšikovia v dnešnej dobe z veľkej časti "žijú" a trávia veľa času práve na sociálnych sieťach a chatujú si cez aplikácie. Svoj kontakt s nimi v digitálnom priestore chcem preto rozširovať o nové komunikačné kanály. Preto som súhlasil, keď ma Viber oslovil ako prvého umelca v našom regióne, ktorý otvorí svoju oficiálnu komunitu aj fanúšikom na Viberi," hovorí na margo spolupráce Majk Spirit. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.