Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.12.2019, 10:30

Na plátna kín mieri nová Evitovka. Pozrite si trailer Príliš osobnej známosti

Na plátna kín mieri nová Evitovka. Pozrite si trailer Príliš osobnej známosti
Zdroj: NUNEZ NFE / Príliš osobná známosť

Začiatkom budúceho roka vstúpi do kinodistribúcie nový film úspešného tvorivého tímu, ktorý stojí za kasovým trhákom Všetko alebo nič z roku 2017. Snímka Príliš osobná známosť je, podobne ako jej predchodca, adaptáciou knihy Evity Twardzik Urbaníkovej. Do kín bude uvedená 16. januára 2020.

​Film prináša príbehy troch žien, ktoré sa poznajú, alebo sa spoznajú. Spája ich priateľstvo, muž a malé, päťročné dievčatko. Simona si nanovo buduje život po tom, čo sa rozvedie a syn sa rozhodne žiť s otcom. Natáliu si nájde láska v podobe vdovca s malou dcérkou a obetavou babkou. A Eva aj v dôchodkovom veku zisťuje, že do jej života stále patrí láska partnerská, nielen tá k vnučke.

Zdroj: NUNEZ NFE / Príliš osobná známosť

​Úsmevný, miestami dojímavý príbeh je dôkazom toho, že spôsobov lásky je mnoho, že niekedy stačí málo, aby sa z kratochvíle vyvinul pevný vzťah, a ešte menej stačí na to, aby sa rozbil na tisíc kúskov. Pozrite si trailer:

V hlavnej úlohe Príliš osobná známosti sa predstaví česká herečka Petra Hřebíčková, sekundovať jej bude Tatiana Dyková (predtým Vilhelmová) či Eliška Balzerová. Mužské postavy, ktoré hrdinkám zamotajú životy, stvárňujú srbskí herci Branislav Trifunović, Predrag Manojlović a Chorvát Janko Popović Volarić. Zo slovenských hercov sa vo filme objavia Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš.

Zdroj: Nunez NFE

​Snímka režisérky Marty Ferencovej a producenta Petra Núñeza vznikla v česko-slovenskej koprodukcii spoločností JOY DEPARTMENT, NUNEZ NFE a TRINITY PICTURES. Do kín ju uvedie distribučná spoločnosť Continental film.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.