Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.12.2019, 14:00

Daniel Živica odchádza z agentúry Wavemaker

V skupine WPP ostáva.

Daniel Živica odchádza z agentúry Wavemaker
Zdroj: archív
Daniel Živica od polovice januára povedie v Česku agentúru  VMLY&R, ktorá je najväčšou globálnou komunikačnou sieťou v skupine WPP. O zmene píše Mediar.cz.
Agentúra, do ktorej Daniel Živica prichádza, vznikla minulý rok spojením tradičnej kreatívnej agentúry Young&Rubicam a digitálnej agentúry VML. Daniel bude priamo podriadený Andrewovi Dimitriouovi, šéfovi VMLY&R pre región EMEA.

V novej funkcii, ako píše Mediar.cz, bude jeho hlavnou úlohou rast VMLY&R a koordinácia projektov v oblasti rozvoja značiek a zákazníckej skúsenosti na českom trhu so špeciálnym dôrazom na nové možnosti prepojenia značiek do každodenného života spotrebiteľov prostredníctvom integrovaných kreatívnych a digitálnych riešení.
Živica v pozícii Chairman pre Českú republiku a Slovensko (Chairman Wavemaker CZ&SK) pracoval od roku 2015, zároveň bol CEO agentúry Wavemaker Slovakia. Agentúru
Wavemaker na Slovensku z pozície Managing directora naďalej povedie Dušan Horváth.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.