Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
09.12.2019, 15:10

Šťastný nový rok má za sebou úspešnú premiéru. Zaradil sa k slovenským kinohitom

Romantická komédia je šiestym slovenským filmom, ktorý prekonal počas premiérového víkendu 50-tisícovú hranicu.

Šťastný nový rok má za sebou úspešnú premiéru. Zaradil sa k slovenským kinohitom
Zdroj: Instagram / Šťastný nový rok

Slovenská romantická komédia Šťastný nový rok má za sebou úspešný premiérový víkend. Nádielku vianočnej romantiky z prostredia Vysokých Tatier si prišlo do kín pozrieť 53 030 divákov a spolu s predpremiérami ich sa návštevnosť vyšplhala na 56 555 divákov.

​Šťastný nový rok sa tak zaradil k piatim slovenským kinohitom, ktoré prekonali počas premiérového víkendu päťdesiat tisícovú hranicu návštevnosti. Patrí k nim tohtoročná Trhlina (86 971 divákov aj s predpremiérami) a štyri najúspešnejšie snímky roku 2017: Čiara (69 776), Únos (69 354), Všetko alebo nič (68 352) a Cuky Luky Film (56 591).

Slovenská novinka sa po prvom víkende v kinách zapísala taktiež do rebríčka najnavštevovanejších slovenských filmov tohto roka. Prvé miesto patrí Trhline s takmer 263-tisíc divákmi, druhé miesto si drží Loli paradička so 122-tisíc divákmi a trojkou je zatiaľ snimka Kto je ďalší?, ktorý si pozrelo takmer 62-tisíc divákov.

Šťastný nový rok

• Premiéra: 5. decembra 2019
• Producent: Adriana Kronerová
• Réžia: Jakub Kroner
• Scenár: Adriana Kronerová
• Kamera: Mário Ondriš
• Hudba: Marián Čekovský
• Hrajú: Táňa Pauhofová, Emília Vášáryová, Gabriela Marcinková, Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Anna Kadeřávková, Alexandra Borbély, Karolína Tkáčová, Nina Petrikovičová, Jiří Bartoška, Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Jakub Prachař, Marek Majeský, Petr Vaněk, Ervin Nagy
• Distribútor: Continental film

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.