Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.12.2019, 11:00

Danko so Sulíkom sa stretnú v poslednom O 5 minút 12

V sobotných dialógoch vystúpi premiér Pellegrini.

Richard Sulík a Andrej Danko
Zdroj: RTVS

V poslednej tohtoročnej diskusnej relácii O 5 minút 12 sa stretnú predseda parlamentu a predseda SNS Andrej Danko s predsedom strany SaS Richardom Sulíkom.

Témami relácie budú: zhodnotenie vládnutia a činnosti parlamentu v kontexte prijímania zákonov a politickej kultúry, sociálno-ekonomická situácia Slovenska, predvolebná kampaň a možnosti povolebnej spolupráce.

Diskusnú reláciu vysiela Jednotka RTVS v nedeľu 15. decembra o 11:55. Moderuje ju Marek Makara.

Hosťom Sobotných dialógov v Rádiu Slovensko bude premiér Peter Pellegrini (Smer-SD). S moderátorkou Martou Jančkárovou bude od o 12:10 bilancovať koaličné vládnutie, sociálno-ekonomický vývoj na Slovensku a hodnotiť aktuálnu situáciu pred voľbami, obsah kampane a vnútrostranícke dianie.

Na telo sa s divákmi rozlúčilo už minulú nedeľu exkluzívnym duelom premiéra Petra Pellegriniho a predsedu strany Za ľudí a bývalého prezidenta Andrej Kisku.

Politické diskusie Na telo a O 5 minút 12 sa na obrazovky Markízy a Jednotky vrátia v novom roku v nedeľu 12. januára 2020, rozhlasové Sobotné dialógy v sobotu 11. januára 2020.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.