Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.01.2020, 14:00

Nový život si obhájil úspešný štart, Utajenému šéfovi však neodolal

Utajený šéf sa vrátil na obrazovky ako najsledovanejší program dňa.

Nový život si obhájil úspešný štart, Utajenému šéfovi však neodolal
Zdroj: TV Joj a TV Markíza, koláž Stratégie

Nový rodinný seriál televízie Joj Nový život si po pondelkovom úspešnom štarte udržal aj pri druhej epizóde záujem divákov. Kým prvú časť si pozrelo 544-tisíc divákov a porazila kinohit Markízy Fantastické zvery a ich výskyt, druhej epizóde už sledovanosť klesla o 67-tisíc a Markíza sa presadila s novými epizódami Utajeného šéfa.

​Reality šou sa vrátila na obrazovky televízie Markíza vo veľkom štýle a v strategickej cieľovej skupine 12-54 ročných divákov sa stala jednoznačne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

V tejto obchodne cieľovej skupine dosiahol Utajený šéf sledovanosť 11,3 percenta a rovnako aj trhový podiel 27,2 percenta. Nový život si na TV Joj tejto cieľovej skupine pripísal trhový podiel 23 percent. Jednotka RTVS zaznamenala s reprízou seriálu Kolonáda podiel na trhu len 4 percentá. Vyšší podiel na úrovni 4,9 percenta si pripísal štart nového tureckého seriálu Moja malá princezná na obrazovkách televízie Doma.

Novú epizódu Utajeného šéfa, v ktorej si prácu na pozícii brigádnika vyskúšal majiteľ a generálny riaditeľ českej siete hotelov Lukáš Pytloun, sledovalo celkovo 547-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov. Aj v tejto širšej cieľovej skupine bol Utajený šéf v čase vysielania jednotkou na trhu.
Druhú epizóda Nového života si pozrelo 477-tisíc divákov. Seriálová novinka má 40 častí, ktoré televízia Joj nasadzuje trikrát do týždňa, od utorka do štvrtka. Markíza bude rodinnému seriálu konkurovať zábavnými formátmi. V utorky bude uvádzať ďalšie české premiérové epizódy Utajeného šéfa, v stredu nové časti Chart Show a vo štvrtok odštartuje novú reality šou Svadba na prvý pohľad.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.