Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.01.2020, 15:50

Návrat politických diskusií: Bugár s Hlinom sa stretnú na Markíze, do RTVS prídu Blaha, Paška a Klus

Po vianočnej prestávke sa na obrazovky vracajú nedeľné politické relácie Na telo, O 5 minút 12 a V politike.

Návrat politických diskusií: Bugár s Hlinom sa stretnú na Markíze, do RTVS prídu Blaha, Paška a Klus
Zdroj: archív

Cez víkend sa po vianočnej prestávke vracajú politické diskusné relácie na obrazovky Markízy a Jednotky, a tiež do éteru rádia Slovensko.

Hosťami Na telo na Markíze budú predseda KDH Alojz Hlina a líder Mostu-Híd Béla Bugár. Preferencie obidvoch strán sa hýbu na hranici zvoliteľnosti a musia tak zabojovať o každého voliča.

Hlavnými témami relácie budú blížiace sa parlamentné voľby, spolupráca opozičných síl, ale aj posledné rokovanie národnej rady v tomto volebnom období.

Moderátor Michal Kovačič bude s politikmi diskutovať aj o aktuálnej medzinárodnej situácii v regióne Blízkeho východu po zabití iránskeho generála Kásema Solejmáního.

Nedeľná relácia O 5 minút 12 na Jednotke privíta poslancov Ľuboša Blahu (Smer-SD) a Jaroslava Pašku (SNS), Martina Klusa z SaS a Jaroslava Naďa z hnutia OĽaNO. Témami relácie bud[ vývoj situácie na Blízkom východe, priority zahraničnopolitickej orientácie a výzvy pre zahraničnú politiku Slovenska v roku 2020. Reláciu moderuje Marek Makara.

Do rozhlasového éteru sa vracajú 11. januára o 12:10 Sobotné dialógy. Prvým novoročným hosťom rádia Slovensko bude premiér Peter Pellegrini (Smer-SD). S moderátorkou Martou Jančkárovou bude diskutovať o situácii na Blízkom východe, Brexite a najdôležitejších výzvach pre Slovensko v roku 2020.

Peter Pellegrini bude hosťom aj v nedeľnej relácii V politike na TA3, kde bude o situácii na Blízkom východe diskutovať s moderátorom Norbertom Dolinským. V ďalšom bloku sa stretnú v dueli predseda parlamentu Andrek Danko (SNS) s lídrom PS-Spolu Michalom Trubanom. Záver relácie bude patriť diskusii predstaviteľov mimoparlamentných strán.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.