Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
16.01.2020, 17:09

Voľby 2020: RTVS prinesie pred voľbami rozhovory s lídrami všetkých strán

Poradie, v akom sa volební lídri predstavia, určil žreb.

Voľby 2020: RTVS prinesie pred voľbami rozhovory s lídrami všetkých strán
Zdroj: RTVS

RTVS prinesie rozhovory a diskusie s lídrami všetkých 25 politických subjektov kandidujúcich v parlamentných voľbách. Od pondelka 10. februára začína so štruktúrovanými rozhovormi. V každý pracovný deň do 19. februára si diváci a poslucháči môžu vypočuť priority a riešenia v rôznych oblastiach troch subjektov, v posledný deň štyroch.

RTVS rozhovory odvysiela na Jednotke od 10. do 19. februára (mimo víkendov) o 16:25 a v Rádiu Slovensko o 20:05. Poradie, v akom sa volební lídri subjektov predstavia, určil žreb. 

„Rozhovory majú umožniť lídrom politických subjektov, aby predstavili voličom svoje postoje a predstavy týkajúce sa výkonu funkcie poslanca NR SR a jeho kompetencií pri ovplyvňovaní domácej a zahraničnej politiky,“ priblížil šéf spravodajstva RTVS Vahram Chuguryan.

Harmonogram štruktúrovaných rozhovorov na Jednotke o 16:25 a v Rádiu Slovensko o 20:05:

  • Pondelok 10.2. - DOBRÁ VOĽBA, Smer-SD, Hlas pravice
  • Utorok 11.2. - Socialisti.sk, KDH, SaS
  • Streda 12.2. - Slovenské Hnutie Obrody, Maďarská komunitná spolupatričnosť, HLAS ĽUDU 
  • Štvrtok 13.2. - MÁME TOHO DOSŤ!, Most-Híd, Práca slovenského národa
  • Piatok 14.2. – SNS, Demokratická strana, SME RODINA
  • Pondelok 17.2. – SOLIDARITA – Hnutie pracujúcej chudoby, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, Koalícia progresívne Slovensko a SPOLU – občianska demokracia
  • Utorok 18.2. – Slovenská liga, 99% - občiansky hlas, ZA ĽUDÍ,
  • Streda 19.2. – OľaNO, NOVA, Kresťanská únia, ZMENA ZDOLA; Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku, VLASŤ, Kotlebovci - ĽSNS

RTVS pred februárovými parlamentnými voľbami prinesie okrem štruktúrovaných rozhovorov tiež diskusie lídrov kandidujúcich subjektov a pripravuje aj mimoriadne správy, volebnú noc, volebné štúdio a diskusnú reláciu O 5 minút 12.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.