Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.01.2020, 14:05

ĽSNS vytiahla na obranu Kotlebu starú Lasicovu zmluvu. Slávny herec pre HN reaguje

Zmluva medzi RTVS a Milanom Lasicom naozaj existuje. Ale nie je to také jednoznačné, ako píšu Kotlebovci.

ĽSNS vytiahla na obranu Kotlebu starú Lasicovu zmluvu. Slávny herec pre HN reaguje
Zdroj: ĽS NS

Aj Ľudová strana Naše Slovensko využíva rôzne krátkodobé taktiky za účelom získania čo najviac hlasov v blížiacich sa parlamentných voľbách. A zdá sa, že im nič nie je cudzie. Naposledy takto očiernilo ĽSNS - Stredné Považie rešpektovaného umelca Milana Lasicu.

V archívoch našli jednorazovú zmluvu s umelcom, ešte z roku 2015, ktorá má byť podľa nich vystavená na sumu 1488 eur. Kotlebovci tak narážajú na fakt, že šéf ich strany Marian Kotleba je obžalovaný z prejavovania sympatií k hnutiam smerujúcim k potláčaniu základných práv a slobôd. 

Šéf ĽSNS totiž v minulosti odovzdával šeky v hodnote 1488 eur, čo má byť neonacistická šifra. A práve na tento fakt narážajú v prípade slovenského umelca.

Kotlebovci tak účelovo zneužívajú informáciu o jednorazovej faktúre nášho umelca. Zmluva RTVS a Milana Lasicu naozaj existuje. A existuje aj informácia o "celkovej čiastke" na sumu 1488 eur.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 62% na dočítanie.

PODPORUJEME DEMOKRACIU

A preto všetkým dávame 90% zľavu na mesačný prístup k objektívnym a nestranným informáciám.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.