Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.02.2020, 16:05

TV Joj čoskoro uvedie nový seriál Jenny. Titulnú pieseň naspieval Fallgrapp

Rodinný dramatický seriál je adaptáciou kanadského seriálu.

TV Joj čoskoro uvedie nový seriál Jenny. Titulnú pieseň naspieval Fallgrapp
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ prinesie už čoskoro vlastnú adaptáciu mimoriadne úspešného kanadského seriálu Jenny. Rodinný dramatický seriál o chorej tínedžerke prináša emotívny a zároveň optimistický pohľad do života mladých ľudí s ťažkou diagnózou.

Hlavnou hrdinkou je 15-ročná Jenny, ktorá po smrti matky žije len s otcom (Ján Koleník) a mladším bratom. Počas tréningu na tanečnú súťaž začne pociťovať slabosť a postupne sa cíti čoraz horšie. Hoci dúfa, že je to len obyčajný vírus, z ktorého sa rýchlo vylieči, krutá realita onkologickej diagnózy prevráti život naruby jej aj celej rodine. Po počiatočnom šoku však v sebe objavuje veľkú silu a rodina aj priatelia jej pomáhajú bojovať proti chorobe. V nemocnici si nájde priateľa Olivera (Simon Štubniak) a tiež svojho strážneho anjela v podobe sestričky Laury (Táňa Pauhofová). Oporou sú aj kamarátky-tanečníčky, ktoré vnesú pohyb a rytmus aj za múry nemocnice.

Hoci sa seriál odohráva na mieste, ktoré v realite nechceme nikdy zažiť, podľa tvorcov nie je depresívny ani plný hnevu či ukazovania prstom. Prináša aj nádej a poznanie, že to najdôležitejšie, čo v živote máme a dôvod, prečo sa oplatí bojovať, je láska a rodina. Režisérom seriálu je Peter Begányi podpísaný pod seriálmi Naši, 1890 alebo Semafor.

Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ

​Titulná skladba seriálu má názov Iba ďalej kráčam. Interpretmi sú Fallgrapp v spolupráci s Matysom, Norou Ibsenovou a Curly Simonom, ktorý si v seriáli aj zahrá Olivera. Videoklip obsahuje fragmenty zo seriálu, nakrúcal sa na chodbe v nemocnici, kde sa seriál nakrúcal. 

Iba ďalej kráčam
Text: Martin Matys, Jureš, the Curly Simon
Hudba a spev: Fallgrapp
Vokály: Nora Ibsenová, the Curly Simon, Jureš
Réžia: Peter Begányi
Producent: Piknik Pictures

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.