Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.02.2020, 17:35 Aktualizované dňa 08.02.2020 o 08:50

Matovič s Trubanom sa stretnú v politickej relácii Na telo. Danko s Beblavým budú diskutovať v RTvS

Článok sme aktualizovali o témy a hostí poiltických relácií O 5 minút 12 a V politike.

Matovič s Trubanom sa stretnú v politickej relácii Na telo. Danko s Beblavým budú diskutovať v RTvS
Zdroj: TV Markíza

Niekoľko týždňov pred voľbami na seba útočí nielen koalícia a opozícia, ale hádajú sa aj opozičné strany navzájom. V nedeľnom Na telo bude aj o tejto situácii diskutovať moderátor relácie Michal Kovačič s predsedom Progresívneho Slovenska Michalom Trubanom a lídrom OĽaNO Igorom Matovičom.

Ďalšími témami relácie bude postoj štandardných politických strán k extrémistickej ĽSNS, ale aj to, či a ako môže vzniknúť vláda, o ktorej prioritách chce Igor Matovič nechať rozhodovať ľudí na internete.

Na telo doplnia výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS, ktorý prezradí, kto patrí medzi najdôveryhodnejších politikov.

Hosťami relácie O5 minút 12 na Jednotke budú predseda parlamentu a predseda SNS Andrej Danko a programový líder koalície PS/SPOLU Miroslav Beblavý. Témami diskusie budú kampane, podoba politickej súťaže pred voľbami, programové priority a najväčšie výzvy pre politikov v najbližšom období. Reláciu moderuje Marek Makara.

Hosťami Norberta Dolinského v relácii V politike na TA3 budú poslanci Ľuboš Blaha zo strany Smer-SD, Martin Klus z SaS a politológ, UCM v Trnave Jozef Lenč.

Témami budú rozpočtový rámec EÚ po roku 2021, Brexit, spolupráca EÚ a Ruska či Istanbulský dohovor. Z domácej politiky budú témami diskusie voľby a formy predvolebnej kampane.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.