Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
28.02.2020, 14:52 Aktualizované dňa 29.02.2020 o 20:08

Štúdio HNtelevízie: Sledovali sme prvé výsledky a priniesli reakcie relevantných hostí a lídrov strán

Hostia v štúdiu monitorovali priebežné výsledky volieb, ktoré dopĺňali živé vstupy redaktorov Hospodárskych novín z desiatich štábov.

V súvislosti s voľbami čaká médiá náročný víkend. Hospodárske noviny pripravujú špeciálne volebné vysielanie. Živé štúdio HNtelevízie sa začína v sobotu 29.2 o 21:45. Hlavnou moderátorkou celého večera je Romana Hlavanda Gogová, s ktorou na tému Voľby 2020 budú diskutovať viacerí zaujímaví hostia.

Moderátorka v štúdiu privíta bývalého politika Františka Mikloška, bývalú elitnú prokurátorku Evu Mišíkovú, odborníka na extrémizmus Daniela Milu, publicistu Michala Havrana, politologičku Vieru Žúborovú, analytičku z prieskumnej agentúry 2Muse Stanislavu Púčkovú či známeho odborníka na marketing Richarda Marečka.

S hosťami sa bude moderátorka rozprávať o viacerých zaujímavých témach týkajúcich sa tohtoročných volieb do parlamentu. Hostia v štúdiu budú monitorovať priebežné výsledky volieb, ktoré budú dopĺňať živé vstupy redaktorov Hospodárskych novín z desiatich štábov.

​Vzhľadom na pestrý výber hostí sa o voľbách bude rozprávať z rôznych pohľadov: cez analýzy prieskumov, témou budú marketingové kampane, kampane na sociálnych sieťach, hovoriť sa bude aj o dopade výsledkov volieb na spoločenskú a politickú situáciu v budúcnosti.

V prípade záujmu si živé štúdio Hospodárskych novín budete môcť pozrieť na webe HNonline.sk.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.