Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
12.03.2020, 13:10

Kastingy Česko Slovensko má talent sa rušia

Nové termíny talentových kastingov zverejní televízia Joj v dostatočnom predstihu.

Kastingy Česko Slovensko má talent sa rušia
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ sa z dôvodu rešpektovania súčasného stavu a zodpovednosti k zdraviu všetkých účastníkov a spolupracovníkov na šou rozhodla zrušiť talentové kastingy do šou Česko Slovensko má talent.

Kastingové víkendy do talentovej šou prebiehajú pravidelne na jar v Česku a na Slovensku. Aj tento rok sa mali konať vo viacerých slovenských mestách počas víkendu od 21. do 22. marca a od 28. do 29. marca v Českej republike.

Vláda Slovenskej republiky v stredu 11. marca vyhlásila v súvislosti s rizikom šírenia koronavírusu na celom území našej republiky mimoriadnu situáciu. Vzhľadom na prebiehajúcu situáciu v krajine sa vedenie rozhodlo kastingové víkendy zrušiť.

„Naším prvoradým cieľom je zabezpečiť ochranu zdravia účastníkov kastingov aj štábu. Preto sme na základe analýzy aktuálnych informácií a po konzultácii s relevantnými autoritami rozhodli posunúť kastingy šou Česko Slovensko má talent,“ hovorí generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Nové termíny kastingov televízia zverejní v dostatočnom predstihu, aby sa uchádzači mohli čo najlepšie pripraviť. K podobnému opatreniu pristúpila aj RTVS, ktorá zrušila živé vysielanie semifinálových prenosov folklórnej šou Zem spieva.

Slovenská filmová a televízna akadémia rovnako presunula na neurčito galavečer odovzdávania filmových ocenení Slnko v sieti. Rovnako sa neuskutoční ani slávnostný večer udeľovania ocenení Rádiohlavy 2019 a víťazi budú vyhlásení vo vysielaní rozhlasu a na webe.

Televízie prijali sériu bezpečnostných preventívnych opatrení vzhľadom na riziko prenosu koronavírusu aj pri ďalších reláciách. Televízia Joj vo štvrtok 12. marca zrušila nakrúcanie relácie Sedem a reláciu V siedmom nebi nakrúcala bez obecenstva za prísnych bezpečnostných opatrení. Česká televízia Prima svoju Show Jana Krausa nakrúcala rovnako bez divákov v hľadisku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.