Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
13.03.2020, 13:30

RTVS bude v súvislosti s koronavírusom prinášať mimoriadne spravodajstvo

Mimoriadne správy bude vysielať v spravodajských blokoch počas dňa.

RTVS bude v súvislosti s koronavírusom prinášať mimoriadne spravodajstvo
Zdroj: TASR/Erika Ďurčová

RTVS reaguje na mimoriadnu situáciu a v súvislosti s vývojom situácie ohľadne koronavírusu posilní informovanie verejnosti o ďalšie spravodajské bloky.

Už dnes, v piatok 13. marca, zaradí na 14:00 mimoriadne správy. Informovala o tom hovorkyňa RTVS Erika Rusnáková v tlačovej správe.

​Mimoriadne spravodajstvo o 12:00 a 14:00 odvysiela aj v sobotu 14. marca. Nedeľná diskusná relácia O 5 minút 12 začne na Jednotke aktuálnymi informáciami o vývoji situácie. Ďalší blok informácií je pripravený o 16:00 a 19:00.

V pracovných dňoch okrem pravidelných správ – ranných, poludňajších, o 16:00 a hlavných večerných, bude mimoriadne vysielať aj spravodajstvo o 10:00 a 14:00. Ďalší sumár mimoriadnych pravidelných informácií pribudne každý večer počas pracovných dní na Jednotke po hlavnom večernom programe.

Aktuálnemu vývoju situácie sa prispôsobí aj obsah spravodajských relácií Rádia Slovensko, aktuálnej publicistiky a diskusných relácií Z prvej ruky a K veci.

„Verejnosť budeme naďalej pravidelne informovať prostredníctvom zostrihov kľúčových tlačových konferencií a vyhlásení najvyšších ústavných činiteľov. Zároveň budeme pokračovať vo vysielaní kľúčových tlačových konferencií prostredníctvom facebookovej stránky Správy RTVS a najnovšie tiež naživo na Jednotke,“ uviedol šéf spravodajstva RTVS Vahram Chuguryan. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.