Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
14.03.2020, 15:40

Televízia JOJ upravuje program. Obmedzuje Nový život, pridáva rodinné relácie

Zastavenie výroby relácií sa prejavuje na viacerých zmenách programu.

Televízia JOJ upravuje program. Obmedzuje Nový život, pridáva rodinné relácie
Zdroj: TV JOJ / Nový život

Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom prijali televízie viaceré opatrenia na ochranu zdravia a bezpečnosť hercov, štábu a ľudí pracujúcich na tvorbe televíznych formátov.

S tým súvisí aj obmedzenie, prípadne úplné zrušenie natáčania seriálov a iných typov relácií, priamych prenosov či dabingov. Zastavenie výroby sa prejavuje na viacerých zmenách v programovej štruktúre televízií.

​Televízia Joj v nedeľu 15. marca odvysiela o 20:35 prvý zo série mimoriadnych relácií k súčasnej situácii s názvom Noviny špeciál - koronavírus. Hosťom bude premiér Peter Pellegrini.

Premiéru relácie V Siedmom nebi odvysiela televízia až po skončení relácie. Vydanie V siedmom nebi bude takisto mimoriadne, nakrúcalo sa totiž prvýkrát pred prázdnym hľadiskom bez komparzu. Bez publika sa bude nakrúcať aj ďalšie vydanie šou.

​Od pondelka 16. marca bude Jojka každý pracovný deň od 15:45 vysielať rodinné seriály z vlastnej produkcie. Uvedie reprízu štvrtej sériu seriálu Naši a komediálny seriál Prázdniny od prvej série. V programe nahradia kvíz Plus Mínus a seriál Policajti v akcii.

V utorok 17. marca odvysiela Jojka o 20:35 ďalší špeciál pod názvom Noviny špeciál - koronavírus.

Nový život bude televízia vysielať zatiaľ iba v stredu. V stredu a v piatok o 13:00 rovnako nebude vysielať reprízy Nového života a odvysiela reprízové časti Inkognita.

​Vo štvrtok 19. marca o 20:35 odvysiela premiérovú časť seriálu Jenny.

V piatok 20. marca bude mať premiéru nová zábavná šou Zlatá maska, v ktorej dvanásť populárnych osobností, zamaskovaných od hlavy po päty, zabojuje o titul Zlatá maska.

Menšia stanica Plus bude počas nasledujúcich týždňov uvádzať rodinné filmy počas celého dňa v pracovné dni. Tituly ako Gulliverove cesty, Bláznivý Russell, Psia Superstar, Opica z reklamy, Môj pes Buddy, Rozkošný maznáčik, Konečne doma, či Chlpatí kamoši bude vysielať dopoludnia od 08:45 a popoludní po 13:00.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.