Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.03.2020, 12:10

Televízie Markíza a Joj prinesú ďalšie mimoriadne relácie o koronavíruse

Mimoriadne relácie odvysielajú v utorok večer hlavnom vysielacom čase o 20:30.

Televízie Markíza a Joj prinesú ďalšie mimoriadne relácie o koronavíruse
Zdroj: TV Markíza

Televízie Markíza a Joj aj dnes večer, v utorok 17. marca o 20:30, odvysielajú ďalšie mimoriadne relácie s dôležitými informáciami v súvislosti so šíriacou sa pandémiou koronavírusu.

Na Markíze sa bude moderátor Michal Kovačič rozprávať o testoch aj liekoch na koronavírus s vedcom Robertom Mistríkom, ako sú na tom lekárne a lekárnici divákom z prvej ruky povie šéf ich komory Ondrej Sukeľ.

O tom, čo čaká školákov, prídu diskutovať odchádzajúca ministerka školstva Martina Lubyová aj budúci minister Branislav Gröhling.

Akým spôsobom samosprávy pomôžu seniorom povedia bratislavský primátor Matúš Vallo a župani Milan Majerský a Juraj Droba.

Televízia Joj v ďalšom špeciáli pod názvom Noviny špeciál - koronavírus rovnako privíta v štúdiu viacerých odborníkov. Téme sa budú venovať lekár Peter Visolajský, infektológ Peter Sabaka, policajný prezident Milan Lučanský a budúci minister hospodárstva a vicepremiér pre ekonomiku Richard Sulík

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.